Karadeniz Pet

Yerli kuş konuşturan ?

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Yerliler net konuşabiliyomu ?

Yerliler net konuşabiliyomu ?

Konuşur dostum konuşur benim yerli kuşum vardı İbrahim Tatlıses hayranıydı bi arabesk söylerdi ooturup ağlardım o derece muhabbet kuşunun her türü konuşur yeterki ilgi ve alakanızı esirgemeyin forumda 1 aydır şu konuşmu bu konuşurmu ne konuşmaymış :cool:

Yerli muhabbet kuşunu bilerek almıştım 2 yıl önce, 1'den 10'a kadar sayabiliyordu, websitelerimin adını söyleyebiliyordu, evdekilerin isimlerini, küfür edebiliyordu vs. vs. yani kuşun evet ırkı önemlidir. Fakat sizin vereceğiniz eğitim daha önemlidir.

Katiliyorum, benim kusum yerli-cek kirmasi sanirim ama gayet guzel konusuyor onemli olan erkek yavru olmasi ve sahibiyle olan iletisimi.

Katiliyorum, benim kusum yerli-cek kirmasi sanirim ama gayet guzel konusuyor onemli olan erkek yavru olmasi ve sahibiyle olan iletisimi.

dİŞİ de konuşur dostum bende hep erkek kuş önerirdim lakin bi dişi kuş gördüm 10 tane konuşan erkeği cebinnden çıkarır... Eğitim Şart

Yerli muhabbet kuşunu bilerek almıştım 2 yıl önce, 1'den 10'a kadar sayabiliyordu, websitelerimin adını söyleyebiliyordu, evdekilerin isimlerini, küfür edebiliyordu vs. vs. yani kuşun evet ırkı önemlidir. Fakat sizin vereceğiniz eğitim daha önemlidir.

Tevfik bey konuşmaya en yatkın tür Hollanda biliyorum. Doğru mudur

Yerli kuş tabiki de konuşur.. Ben konuşturdum

Konuşmaya en yakın tür bana göre; Safkan ingiliz muhabbet kuşudur.
Bakın her yerde de söylüyorum, eğer bulursanız Safkan muhabbet kuşu alın derim. Tabii evcilleştirecekseniz eğer, üretim yapacaksanız ırk olarak beynimde çoğalır tabii :) Ama eğitmek amacı ile ingilizden başkası yalan derim. Jumbo ve Show jumbolarda güzel fakat bende kaderleri pek gülmüyor :D

İngiliz çok uysal katılıyorum ilk günden ele geliyo ancak çok bantları oyun oynanmaz o kuşlar. Bi yere konup saatlerce orada duruyo benimkisi.

Irkı ve ilginiz kadar önemli olan diğer şeyde kuşun kişiliği ...

Geri