petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yerli kuş konuşturan ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ab301 tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yerliler net konuşabiliyomu ?

2. BARAN

BARAN Guest

Konuşur dostum konuşur benim yerli kuşum vardı İbrahim Tatlıses hayranıydı bi arabesk söylerdi ooturup ağlardım o derece muhabbet kuşunun her türü konuşur yeterki ilgi ve alakanızı esirgemeyin forumda 1 aydır şu konuşmu bu konuşurmu ne konuşmaymış :cool:

3. Tevfik AKTUNÇ

Yerli muhabbet kuşunu bilerek almıştım 2 yıl önce, 1'den 10'a kadar sayabiliyordu, websitelerimin adını söyleyebiliyordu, evdekilerin isimlerini, küfür edebiliyordu vs. vs. yani kuşun evet ırkı önemlidir. Fakat sizin vereceğiniz eğitim daha önemlidir.

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Katiliyorum, benim kusum yerli-cek kirmasi sanirim ama gayet guzel konusuyor onemli olan erkek yavru olmasi ve sahibiyle olan iletisimi.

5. BARAN

BARAN Guest

dİŞİ de konuşur dostum bende hep erkek kuş önerirdim lakin bi dişi kuş gördüm 10 tane konuşan erkeği cebinnden çıkarır... Eğitim Şart

6. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tevfik bey konuşmaya en yatkın tür Hollanda biliyorum. Doğru mudur

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yerli kuş tabiki de konuşur.. Ben konuşturdum

8. Tevfik AKTUNÇ

Konuşmaya en yakın tür bana göre; Safkan ingiliz muhabbet kuşudur.
    Bakın her yerde de söylüyorum, eğer bulursanız Safkan muhabbet kuşu alın derim. Tabii evcilleştirecekseniz eğer, üretim yapacaksanız ırk olarak beynimde çoğalır tabii :) Ama eğitmek amacı ile ingilizden başkası yalan derim. Jumbo ve Show jumbolarda güzel fakat bende kaderleri pek gülmüyor :D

9. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İngiliz çok uysal katılıyorum ilk günden ele geliyo ancak çok bantları oyun oynanmaz o kuşlar. Bi yere konup saatlerce orada duruyo benimkisi.

10. Furkan ÇETİN

Irkı ve ilginiz kadar önemli olan diğer şeyde kuşun kişiliği ...

Sayfayı Paylaş