petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yerli MK. Komut Öğretme Günlüğüm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ard26tr tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ard26tr

ard26tr Guest

Muhabbet kuşuma el şıklattığım zaman elime gelmesi için uğraşlarımı günlük halinde yazmaya başlıyorum.İnşaallah başarır ve birkaç kişiye yol gösteririm.:)

1.Gün
    Kafesteyken biraz konuştum ve parmağıma çıkardım.
    Muhabbetimi elime aldım.(tünemesini sağladım yani) göğsünü, başını sevdim ve bir tane yem verdim(Henüz mama vb. yemiyor oda olacak inş.:D) Ve biraz daha sevdim ve yem verdim.Aynısını ileriki zamanlarda tekrar edicem.Gün geçtikçe elime yem koyup mesafeyi arttıracağım(elimi gün geçtikçe uzaklaştıracağım mecburen uçması gerekecek) ve alıştığı zaman bu işlemleri devam ettireceğim ama verdiğim yem sayısını azaltacağım ve keseceğim.

Samsung Galaxy S4 cihazımdan Staaforum ile gönderildi

#1 ard26tr, 4 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Haziran 2014
  2. lifespeed

lifespeed Guest

Bunu başarmanız lazım. :)

3. ard26tr

ard26tr Guest

İnşallah:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:24 --

Konu internet aleminin tozlu sayfalarına karıştı.Hiç vaktim olmadı şu okullar kapansın baştan başlayacağım

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu komut öğretme