petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yerliye çekden eş olurmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Sako tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar şimdilik küçük 3-4 aylık hatta daha bile küçük yerli bir kuşum var cinsiyeti hala muallakda benim için tam emin olamıyorum... neyse ben buna eş alıcam ilerde ama çek istiyorum çek alsam anlaşabilirlermi çiftleşirlermi ?

ve bir kuş ne zaman çiftleşmeye hazır olur kaç aylıkken ?

ve petshop larda alengirli güzel renkli kuşlar bulamıyorum hep normal renkler var bu tarz kuşları nerden bulabilirim ?

2. H. Mehmet YILDIZ

9 aydan sonra çiftleşebilir güzel renkli kuş alıcaksan üreticiden al petshoptan alma çoğu yalancı.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek 7 aylık dişi 9 aylıkken eşe gelir

4. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    cevaplar için teşekkürler anadolu yakasında burdan kimler var çek üreticiliği yapan _

ve erkek 7 dişi de 9 aylık olmadan yan yana koyarsam bi sıkıntı olurmu alışsınlar erkenden birbirlerine yanlışmı olur ?

5. Mehmet ŞEKER

yerliye çek eş alabilirsin. 8 aylıkken hazır olur. üreticilerde bulabilirsin istediğin renkleri.

6. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    Yerliye çek eş olur tabiki yavrularda kırma olur :)

Sayfayı Paylaş