Karadeniz Pet

Yeşil Muhabbet Kuşu ?

yigitcandemirag

Meraklı Üye
Herkese merhaba arkadaşlar ben yeniden muhabbet kuşu alacağım ama ve lakin önceki denemelerimden kaynaklı olarak sormak istedim muhabbet kuşu yeşil olarak alınırsa konuşmaya daha yatkınmış sanırım öyle duyumlar aldım etrafımdan size de sormak istedim ben genelde beyaz tonlarında olan muhabbet kuşlarını sevdiğim için hep o şekil beyaz muhabbet kuşları aldım ama 6 aylık aynı kelimeleri tekrar tekrar etmemde bile konuşmadı herşeye alıştı ama konuşmadı bu konu hakkında bana kısa bir bilgi verir misiniz bu sefer aldığım kuş yıllar boyunca kalsın ve konuşsun istiyorum çünkü şimdiden teşekkür ederim.

öncelikle kuşunuzu konuşturmak istiyorsanız en fazla 3 aylık bilemedin maksimum dört aylık bi kuş alman lazım. ikinci olarak erkek kuşlar konuşmaya ve eğitilmeye daha yatkındır bu nedenlede erkek bi kuş tercih etmelisin. senin soruna gelirsek yani yeşil renklimi olmalı sorusuna gelirsek yıllardır kuş besliyorum bu tür efsaneler (bana göre efsane) kulak ardı edilmesi gereken şeylerdir şahsen inanmıyorum şakır şakır konuşan mavi kuşumda oldu tek kelime konuşamayan yeşil kuşumda.

öncelikle kuşunuzu konuşturmak istiyorsanız en fazla 3 aylık bilemedin maksimum dört aylık bi kuş alman lazım. ikinci olarak erkek kuşlar konuşmaya ve eğitilmeye daha yatkındır bu nedenlede erkek bi kuş tercih etmelisin. senin soruna gelirsek yani yeşil renklimi olmalı sorusuna gelirsek yıllardır kuş besliyorum bu tür efsaneler (bana göre efsane) kulak ardı edilmesi gereken şeylerdir şahsen inanmıyorum şakır şakır konuşan mavi kuşumda oldu tek kelime konuşamayan yeşil kuşumda.
Teşekkür ederim öğrenmek istediğim buydu :)

rica ederim erkek ve yavru bi kuş alıp gerekli ilgiyi ve sevgiyi gösterdiğin takdirde İnşallah istediğin sonucuda alırsın :)

Alacağınız kuş erkek ve yeme yeni düşmüş maximum 50 günlük olması sizin faydanıza. Cins olarakta çek kuşlar tercih etmeniz faydanıza olacaktır. yeşil muhabbet kuşların oynanmamış orjinal rengi olduğu için daha başarılı olduğu söyleniyor şahsen bu güne kadar bana da bu yönde denk geldi hep. Bol şans...

Yesil kuslar hastaliklara daha dayanikli oluyor diye biliyorum mavi beyaz yesil konusur ilgi ve kusun karakterine bagli ve yuvaliktan yeni atlamis kus alin muhakkak

Geri