petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeşil renki dışkının sebebi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve acemikız tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. acemikız

acemikız Guest

Merabalar.1gündür kuşum yeşil ve bıraz sulu dışkı bırakıyor daha önce hiç olmadı haliyle telaşlandım sebebi ne olabilir?

2. Malik SAATÇI

Ancak tamin edebilirim ve İshal olduğuu kanısındayım

3. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    İshal olmuş olabilir ayrıca son günlerde farklı bişeyler yedirdiniz mi?

4. acemikız

acemikız Guest

Biraz meyve yedirmeye çalıştım.Çilek verdim en son ama çokta yemedi zaten.ishal olması demek hasta olduğu anlamına gelmez değil mi?Bide bugun yorgun gibiydi genelde kafasını arkaya çevirip uyudu.

5. Deren Görkem YETİKER

bazen benimki de öyle oluyor ama yorgunluk olmuyor 1 saat içinde düzeliyor dışkısı tekrardan eğer halsiz gibiyse ötmesi azaldı sürekli uyuyor ve kabarık duruyorsa ishal ilacı verin..

6. acemikız

acemikız Guest

Ötmesi azaldı evet yanı bugun için sesi az çıktı normalde çok fazla öterdi.Yarında devam ederse ishal ilacı mı almam gerekiyor?birde yeşil renkli hafif sulu dışkı ishal demek değil mi kesin?

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    isal için çok fazla ilaca gerek duymadan ASPUR yani kanarya yemi verirsen kendine gelecektir

8. Saykun

Saykun New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorun bende de var bazen normal bazen biraz sulu dışkı bırakıyor. Ama çok hiperaktif iletişimi çok iyi. Meyve sebze de vermiyorum geçsin diye ama. Dediğiniz gibi aspuru deneyeyim.

Sayfayı Paylaş