petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yetişkin kuş alışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rossi tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Rossi
    Gizli

Rossi Guest

Yeni alınmış eşi olan dişi muhabbet kuşu alışırmı benimki 2 3 hafta oldu benden çok korkuyor sırf eşiyle arası iyi poposunda dışkı kalıodu o yuzden elime almak zoruda kalıyordum ama 1 haftadır dokunmuyorum kendisi temizliyor benden ne zaman korkmamaya başlar

2. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşlar büyükmü yavrumu

3. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yetişkin kuşu alışdırmak yavruya göre çok zordur fazla ilgi zaman ister genede alışması çok zor

4. Rossi
    Gizli

Rossi Guest

Kuş 1 yaşında felan

5. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

alışır fakat konuşmaz [​IMG]

6. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

adam eşi olan diyor eş kuşu öyle kolay alıştıramazsın alıştırsan bile elinde omzunda durmaz eşinin yanna gider onunla zaman geçirir

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    eşliyse alışması zor..

8. Rossi
    Gizli

Rossi Guest

Alışma derken benle oynasın felan demiyorum ben kafesin yanına gidince korkmasın yanına yaklaşınca korkmasın yeter bana yavrusu lazım zaten :D:D:D

9. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o kadar alışır zaten merek etmeyin :)

10. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    yetişkin kuşun alışması biraz zordur hep ürkek olurlar

11. armand0
    Gizli

armand0 Guest

sizin için önerebileceğim tek şey sizin oturduğunuz odada sizi görebilcek seviyeye koyun kafesi sizi görsün tanısın böle alışır ancak zaten eş oldukları için size ilgi göstermez sadece biraz daha korkmasını önleyebilirsiniz

Sayfayı Paylaş