Karadeniz Pet

Yetişkin kuşumun yanina yavru kuş?

GündüzKuş

Meraklı Üye
Yavru kuş diye aldigim kuşum sanirim yavru değil , resminide atıyorum assagiya sizce bu kusumun yanina egitmek icin erkek yavru kuş alsam sorun cikarmi yada ne yapmami onerirsiniz.

Ekli dosyalar

• 20181018_151221.jpg
    20181018_151221.jpg
    515.3 KB · Görüntüleme: 112
Yavru kuş diye aldigim kuşum sanirim yavru değil , resminide atıyorum assagiya sizce bu kusumun yanina egitmek icin erkek yavru kuş alsam sorun cikarmi yada ne yapmami onerirsiniz.
Bence yavru bi kuşla takas edebilirsiniz. Çift bakilan kuşlarda alışmama problemi olabiliyor.

gözleri siyah beyaz halkasi yok ama alnindaki siyah cizgiler gaga hizasina kadar gelmiyor alnında yok siyah cizgi yavrularda olurmuş ama gözleri simsiyah farkli kafeslerde baksam olurmu acaba ayni odada

gözleri siyah beyaz halkasi yok ama alnindaki siyah cizgiler gaga hizasina kadar gelmiyor alnında yok siyah cizgi yavrularda olurmuş ama gözleri simsiyah farkli kafeslerde baksam olurmu acaba ayni odada
O sekilde iyi bir eğitimle olabilir tabi.

Gözleri simsiyah ise yavrudur bence.
Sanırım bu genelleme hatalı çünkü Her siyah olan yavru olmaz. Bu kuş damızlık bir erkek bu nedenle eğitimi zor olur yanına yavru alacağınıza ya kuşu yavru ile değişin ya da buna yaşında bir dişi alın kendi yavrularınızı eğitin

Yusuf Kürşat AKKUŞ bu kuşu zorda olsa eğitemezmiyim siz bilgilisiniz bana nasil eğitmem konusunda biraz yardımcı olabilirmisiniz.

Geri