Karadeniz Pet

Yiğenim kuşumun kuyruğunu çekmiş kanamış

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar yiğenim kuşumun kuyruğunu çekmiş 1 tane tüyü kopup kanamış,hayvan Bayağı korkmuş sizce bir şey olur mu?bir şey yapmam gerekir mi?

Yapmanız gereken kafesi çocukların ulaşamıyacağı biryere koymak.

kanaması devam ediyor mu ve kuş fazla kan kaybetmiş mi ?

Kardeşim zaten tavana yakın mesafedeydi canavar yiğenim sandalye üzerine çıkıp çekmiş,kuşumu da yeni getirdim ortama alışması için zaten zorluk çekiyordu,inanın yiğenim olmasa yani anlayın kanadığını da görünce beynimden vuruldum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Kardeşim kanama durmuş ama kuş Bayağı korkmuş

Geçmiş olsun ,biraz kanar ve kanın çıkış noktası pıhtılaşır çok ellemeyin eldeki mikrop sorun yaratabilir .

kuşu rahat bırakın rahatlasın ama gözlemlemeye devam :) bakın eskisinden durgun ve yorgun mu aşırı kan kaybedince insan bilene beyazlaşıp yorgun düşüyor :)

Kardeşim zaten dolap üzerinde ama yan kafesteki kuşun tutup Çekme ihtimali olmaz diye düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

Şuçlu yiğenim inş birsey olmaz zaten korkak bir kuştu,şimdi yeme indi,inş ilerleyen saatlerde bir sıkıntı olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Tşk kardeşim saolasın Bayağı moralim bozuldu, inş birsey olmaz

Geri