Karadeniz Pet

Yiğit Kafes ???

• Konbuyu başlatan Burak Boyacı
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Boyacı

Guest
Merhaba,kuşlarıma bir çifthane almayı düşünüyorum ve yiğit kafestekileri beğendim bu site güvenlimidir? Nasıl alısveris yapacağım telefon açıp mı ? kargo ücreti fiyata dahil mi ve ne kadar gelir ? cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler

valla dostum en iyisi kuşculardan almak diye düşüyorum. cunki bazen fotolardaki gibi olmaya biliyor.

haklısınız bende öyle düşünmüştüm tanıdık kuscum var ona bir sorayım onda var ise ordan alayım yoksa sitelerden arastırırım sağolun...

haklısınız bende öyle düşünmüştüm tanıdık kuscum var ona bir sorayım onda var ise ordan alayım yoksa sitelerden arastırırım sağolun...

tanıdık kuşcunuz varsa sitelere gerek yok zaten. 170 tl lik kafesi 160 a alabiliyorsunuz örnek vermek gerekiyorsa.

naturbird'den alın, tanıdık kuşçular diye tabir ettiğiniz kişiler 100 liralık kafesi 170 liraya satıyorlar, hadi sana 160 olsun diyorlar, naturbirdden çifthaneyi 28 liraya+9 lira kargo ücreti ile 37 liraya alabilirsiniz, üstelik kargoyu teslim alırkan ödeme seçeneği de var...

naturbird'den alın, tanıdık kuşçular diye tabir ettiğiniz kişiler 100 liralık kafesi 170 liraya satıyorlar, hadi sana 160 olsun diyorlar, naturbirdden çifthaneyi 28 liraya+9 lira kargo ücreti ile 37 liraya alabilirsiniz, üstelik kargoyu teslim alırkan ödeme seçeneği de var...

ne fark etii 30 20 tl ile yine hemen hemen aynı para geliyor. ve resim de göründüğü gibi degilse degişrime gibi şeylerde sorun yarata biliyor siteler...

ben yiğit kafesten bir kafes beğendim ve site aracılığı ile mesaj attım tel ve mail bilgilerimi belirttim. mail veya telefon yolu ile ulaşacaklarını belirttiler ancak hala bi telefon veya mail gelmedi kendilerinden.

ben yiğit kafesten bir kafes beğendim ve site aracılığı ile mesaj attım tel ve mail bilgilerimi belirttim. mail veya telefon yolu ile ulaşacaklarını belirttiler ancak hala bi telefon veya mail gelmedi kendilerinden.

evet dostum sitelerde bu tur sıkıntı lar olabiliyor. kendi mahellemizin kuşcularindan alırsak daha sağlıklı olur diye düşüyorum...

evet dostum sitelerde bu tur sıkıntı lar olabiliyor. kendi mahellemizin kuşcularindan alırsak daha sağlıklı olur diye düşüyorum...

cem denizli zaten koca bir mahalle :) daha öncede belirttim. burda istanbul da olduğu gibi mahalle esnafı durumu yok. petshoplar var sadece :) artık onlardan bakıcam. yiğit kafeste çok güzel 40*40*40 kafes avrdı onu istiyordum petshoplarda yok malesef o

cem denizli zaten koca bir mahalle :) daha öncede belirttim. burda istanbul da olduğu gibi mahalle esnafı durumu yok. petshoplar var sadece :) artık onlardan bakıcam. yiğit kafeste çok güzel 40*40*40 kafes avrdı onu istiyordum petshoplarda yok malesef o

valla siteden alaciğima petshoplalrdan alirim daha iyi veya kendim yaparim. dostum

yiğit kafesin sahibiyle birebir görüştüm iyi bir adam.burdan telefonla ürünün kodunu söylüyorsun.ister ön ödemeli banka hesabına yatırıyorsunuz,isterseniz de ptt kargo ile kapıda ödemeli.enişteme aldık oldukça güzel kafesleri var

bende yan tel çifthane almıştım ordan gecen hafta.muhabbet için ideal.birebir gittim üretim yaptıgı yere erkan çağlar bey

Geri