Karadeniz Pet

Yılanın Midesinden Çıkan Muhabbet Kuşu

Emin YÜKSEL

Meraklı Üye
youtube da denk geldi..petshoptan kaçan bir yılan olabilir..öldürülmesi gerekirmiy di? doğal ortamına bırakılsa daha iyi olurdu.....

[YOUTUBE]BR0ycDtJBdc[/YOUTUBE]​

Tabiatın kuralı bu Allah ona göre yaratmıs . Üzüleceksen avlanan hayvanlara üzül avcılara ne demeli , yenilecek hayvan belli yenilmeyecek hayvan zevki sefhasına göre avlıyorlar bizim insan avcılar. Yılan sevimsiz olabilir ama ondakide bir can işte onların midesine gidecek olan türlerde bunlar yani onlarda beslenmeseler onlarda kurur ölür kalır bir yerde .

Ama bizim insanoglu vurdukca vuruyor vurdukca vuruyor almıs eline bir silah keyfi sefhasını sürüyor ve de sonunda birşey olmuyor olan avladıgı hayvana oluyor

Son düzenleme:
serefsizler hayvana canlı canlı eziyet ediyorlar biz bide bunlara insan diyoruz

yılanı hiç sevmeyen biriyim ama canlı canlı bu hayvana eziyet edenleri kınıyorum nefret ediyorum hayvanlara eziyet işkence eden yaratıklardan

Ahh ahh yılan kardeş senden değerlileride varmıs ki bak seni kesiyorlar .

Bunlarda birşey mi canımm adamlar 2 gün öncesine kadar pakistanda insan ölüsü yerkene yakalandılar , tabi 2 günlük birşey değil adamlar yaşamı boyunca 2 kardeş hep mezardaki ölüleri yiyerek geçinmişler. Bunlarda insan mı yaahu
Pakistan'da insan eti yiyen iki yamyam yakalandı - A Haber -15 Nisan 2014

benim anlamadığım olay yılanı o şekilde özelliklede canlı canlı kesmek tam bir vahşet,o hayvancağız vallahi ondaki hakkını bunu yapanlardan mutlaka alacak..birde bundaki sistemli kesmelerinin amacı neydi onuda anlamak mümkün değil..

Geri