petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yine akvaryum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Merhaba. Kusum bu sefer akvaryuma dusmedi ama tasina inip ordan su icti az bisi hemen aldim ama yaramazligi tuttu bugün. Kaplumbagalarin suyu bisi yaparmi kusa. 2 saat once degistirmistim kapluslarimin suyunuda bu arada. Pis degildi ama sormak istedim hemen aldim kafese koydum.

2. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Onlar kendi doğalarında nerden içiyolar sence o yüzden bişey olmaz sende bu kuştan ne çektin ama

3. Kağan Köse

Kendi dogalarinda nerden ictiklerini biliyorum. Ama burasi onun dogasi olmadigi icin sordum. Evet baya aliati akvaryuma kosesinde duruyodu ne bilim tasa inicegini

4. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Kimi zaman dışkılarını yiyorlar ne olacak hemde daha 2 saat önce değiştirmişsin giçbirşey olmaz

5. Kağan Köse

Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş