petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yine tüye girdiler.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bysmtnc tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar evdeki 2 çiftimden biri yine tüye girdi.nijer vermiyorum.haftada 1 havuçlu mama veriyorum.onunda sadece havucundan az bişe yiyorlar.daha yeni çıkmışlardı tüyden yine girdiler.evde olduğu için stresten mi giriyorlar anlamadım.miyadını doldurdu bu çift ikisini 20 liraya vericem gidecek petshopa en sonunda :)

2. Fevzi ÖZYAYLA

Fevzi ÖZYAYLA New Member

Beğenileri:
    0
    bulundukları yerın sıcaklıgı fazla ıse o yudendeolabılır.

soyulmus yulaf verın tug degısımını hızlandıracaktır.

3. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    hocam havalar daha bugün doğru dürüst ısındı.hatta banyo bile vermiyodum hasta olurlar diye.

4. Fevzi ÖZYAYLA

Fevzi ÖZYAYLA New Member

Beğenileri:
    0
    Anlıyorum demek ıstedıgım sıcak veya soguk farketmez ani ısı degısıklıklerı kusları tuge sokar.

5. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    diğer çiftimde sıkıntı yok.yanlarına az yaklaşınca korkuyolar.stresten de olur dimi sürekli tüye girmek.?

Sayfayı Paylaş