petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ymurtalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bulutinci tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Bulutinci

Bulutinci Guest

Yavruların 5 anesi çıktı.4 tanessi çıkmadı yumurtalar yuvada duruyo onları alıp atarsam dişi kızarmı.Üzerine oturmuyo şuan yumurtaların sadece yavruları besliyo şuan.
    Bide bi daha yumurtlamasını istemiyorum çok yıpranıyo kuş. yuvalığı çıkarsamda yumurtlarmı?

2. Umutcan AĞLAR

çıkmayanları kontrol ettiniz mi? dolu mu boş mu? boş yumurtanın yuvada durmasının bi anlamı yok

3. Bulutinci

Bulutinci Guest

konrol etmedim edicem ama yumurtaları atarsam dişi sitrese girermi.Çünkü yuvayı temizlediğim zaman direk içine giriyo kafasıyla içindekileri yokluyo.

4. Kemal ÇETİN

Bence o yumurtadan çıkan yavrularla ilgilenir artık yumurtalar boşsa atsan da strese girmez herhalde...
    Bu arada usta dişin kaçıncı gün yatmaya başladı yumurtaların üzerine ?

5. Bulutinci

Bulutinci Guest

Ya birinci yada 2 .yumurtadan itibaren diye hatırlıyorum.

6. Bulutinci

Bulutinci Guest

Ben bunların bi daha yumurtlamasını istemiyorum yuvayı çıkarsam yumurtlarlarmı?

7. Bilal ELMAS

Yuvayi cikarmaniz yeterli

Sayfayı Paylaş