petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

YNT: Selamualekum herkes okusun lutfen

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve musabalta tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. musabalta

musabalta New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba
    Normal şartlarda ben musa_ba1 rumuz üyeyim.gecenlerde 2 hafta boyunca yasaklama geldi bana sebebi eski mesajlara cevap vermemmiş ve argo bir şekilde bana ifade edildi bende tarihlere dikkat etmedim kusura bakmayın keşke eski mesajları sileydiniz dedim sert üslubunu kınadım dedim.
    Bunun üzerine tekrar ve 1 aylık yasak getirildi.Sebebi ise soylee aciklanmis
    Eski konulara gereksiz yorum ve uyarıya verilen saygısız cevap süre 01 Mart 2015
    Sevgili admin yazışmaları kopya paste yapta herkes görsün Nerede saygısızlık. Burası forum sitesi bizler paylaşım yapıcaz (uyeler) birileri beğenerek ve paylaşımlar artacak ama sizler bu şekilde üyelerinin davranırsaniz her şeyde yasak getirirsen bilmiyorum ne olur .
    gerekli yerlerde şikayetlerim yapıcam ve her forum sitesine de bu yapılan haksızlıği yazıcam.Saygilarrr

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Selam,
    Madem konu açtın, herkes öğrensin öyleyse.
    enesbalta isimli üye, sırf mesaj sayısını artımak maksadı ile çok eski konulara sıradan mesaj attı.. Ben de özel mesaj yolu ile uyarıda bulundum. Gelen cevap hoş olmadığı için ceza aldı.

3. musabalta

musabalta New Member

Beğenileri:
    0
    Sayin levent açar hoş olmuyan neymiş yazışmaları copy paste yapta insanlar karar versin hoş olmuyan neymiş sen mi ben mi ben kusura bakma dedim.Mazeretimi yazdım. Madem konular eski güncel değil sileydiniz dedim.
    Ben iyi bir Hobiciyim ve bir çok forum sitesinde de aktif bir insanım böyle bir keyfi uygulamayı ilk defa gördüm.
    İnsanları sogutuyorsunuz böyle paylaşımlar dan yazık diyorum başka birşey demiyorum.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    [MENTION=14139]musabalta[/MENTION], burada eski konuları silme gibi bir kuralımız yok. Forum sitesi olduğu için insanlar gelip o konulardaki bilgilerden faydalanıyor. Sohbet forumu olsaydı dediğin belki geçerli olabilirdi. Dolayısıyla bizde kabahat yok.
    Aslında seni uyarmaya da gerek yoktu. Son 10 mesajı gösteren tabloda ismini yeterince gördüm ve yazdığın konular hep eski konulardı. Bu da mesaj sayısını artırmak için kasıtlı yapılmış harekettir. Uyarıya bile gerek olmadan yasaklayabilirdim. Kibarlık edip uyarayım istedim. Ancak gelen cevapta "yavuz hırsız, haklı ev sahibini bastırır" şeklinde olunca yasağı yedin. Olay bundan ibaret. Daha da fazla üzerine konuşmayacağım. Kimi niçin yasakladığımı oraya yazıyorum ve daha fazla açıklama yapmak zorunda değilim. Şikayetin varsa sitenin sahibine özel mesaj atarak iletebilirsin.

Sayfayı Paylaş