petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

YNT: Selamualekum herkes okusun lutfen

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve musabalta tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. musabalta

musabalta New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba
    Normal şartlarda ben musa_ba1 rumuz üyeyim.gecenlerde 2 hafta boyunca yasaklama geldi bana sebebi eski mesajlara cevap vermemmiş ve argo bir şekilde bana ifade edildi bende tarihlere dikkat etmedim kusura bakmayın keşke eski mesajları sileydiniz dedim sert üslubunu kınadım dedim.
    Bunun üzerine tekrar ve 1 aylık yasak getirildi.Sebebi ise soylee aciklanmis
    Eski konulara gereksiz yorum ve uyarıya verilen saygısız cevap süre 01 Mart 2015
    Sevgili admin yazışmaları kopya paste yapta herkes görsün Nerede saygısızlık. Burası forum sitesi bizler paylaşım yapıcaz (uyeler) birileri beğenerek ve paylaşımlar artacak ama sizler bu şekilde üyelerinin davranırsaniz her şeyde yasak getirirsen bilmiyorum ne olur .
    gerekli yerlerde şikayetlerim yapıcam ve her forum sitesine de bu yapılan haksızlıği yazıcam.Saygilarrr

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş