Karadeniz Pet

yok böyle bir olay:)

• Konbuyu başlatan Kaan KOÇ
  • Başlangıç tarihi
K

Kaan KOÇ

Guest
Sabah dışarı çıkmadan 2 tane çift hanemi 9 kuşlu şekilde balkona bıraktım ve gittim. Az önce eve geldim kafeste 8 kuş var :D kafesler kapalı artı birde bir tanede gaga taşı yok :) olayı çözmeye çalışıyoruz ev 2. Kat çok yüksek kapıda da alt üst çift kilit var :D

Bence kaçan kuş gaga taşınıda beraberinde götürmüş :D

Helal hoş olsunda bu kuş nasıl çıktı kafesten ona akıl erdiremiyorum :D

Kafesi elinle yokla bi kaan abi mutlaka bulmuştur kaçacak bir yer esnek tel falan :)

bence ekip işi yaptılar kafesin kağağını imece usulü açıp kurtardılar birini :D

Vallaha halâ hayretler içindeyim Ali hadi kapıyı açtı kaçtı ulan gaga taşını ben zor söküyom :D babama anlattım direk vizonteleye vurdu kaputu açmışlar aküyü niye alıyorlar hadi aküyü aldılar kaputu niye açmışlar bu işte bir iş var bence komşu camdan atladı aldı diyo :D

Evet o gaga taşı olayı esrarengiz :D

kargalar meraklı ve zeki hayvanlar gaga taşını ilginç bulup götürmüş olabilir kafeside o aralamıştır belki buda olasılık..

iyi gene sadece 1 tane kayıp olmuş ya 4-5 tane olsaydı

kargalar meraklı ve zeki hayvanlar gaga taşını ilginç bulup götürmüş olabilir kafeside o aralamıştır belki buda olasılık..

Annem dün demişti bir karga geldi kafeslere kışaladım diye demek ki gözüne kestirdi :) ama sanmıyorum karganın alabileceği bir yerde değildi taş

Geri