petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yoksa bir umutmu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Samet YILDIRAN tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Samet YILDIRAN

dişi kuşum normal tünek yerine hep yuvalığın tüneğini tercih ediyor ve kafasını sokuyor dişi kuş geleli 2gün oldu çok iyi anlaşıyorlar kavgalarını görmedim acaba düşündüğüm şeymi :D

2. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Bence iyi bir şey. Yuvalığı yabancılamamış. Benim kuş 1 haftada girmişti. Ara ara içeri girip çıkıyordu. Bir zaman sonra çiftleştiklerini gördüm ve yumurtladı. (Yumurtalar boş çıktı o ayrı bir olay :D ) Umarım en kısa zamanda yavru alırsınız :) Tek söyleyebileceğim şey zamana bırakmak.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Erkek sıkıştırdığından da orda duruyor olabilir ama ne olursa olsun iyi bir şey tabiki yuvadan çekinmemesi

4. Samet YILDIRAN

erkek sıkıştırması yok dişi kuş ıstiyor ciflesmeyi :D

5. Samet YILDIRAN

bu aralar yem su bide vitamınle mama veriyorum yuksek yere kaldırdım kusları 2gundur ordalar iyi anlastılar ama hayırlısı neyse o olur :D

6. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Yuvaliga bakması iyi. Inşallah yakın zamanda yavru alırsın.

7. Süleyman Mert DEMİRSOY

Yuvalıgı keşfediyor.kısa zamanda çiftleşip yavru vermezi dileğiyle...

Sayfayı Paylaş