Karadeniz Pet

Yola çıkaracam bişi olurmu

Akın

Meraklı Üye
Arkadaşlar yola çıkaracam malumm hava ısınıyor kilima açmak zorundayız bide yol 2.30 saat haziranın sonuna doğru gidecez yolda bişey olurmu hastalık vs. Arabayla gidecEz:)

Son düzenleme:
2 bucuk saatte hicbirsey olmaz.kafesle gotururseniz rahat rahat gider ama klimayi direk carpacak sekilde ayarlamain.diger turlu hicbir sorun olmaz.

kılima varsa iş tehlikeli

Moderatör tarafında düzenlendi:
hiç bişe olmaz götür ben 1.5 gün yol gittim kuşla kafeste yanımda durdu kuş hiç bişe olmadı :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kılima varmıydı

vardı klima kuş arka koltukta yanımdaydı cam da acıyodum az mola yerlerinde kafesle dısarıda cıkartıyodum tabi cok sıcaktı biz gittiğimizde klima olsada kuşu kafesle ayaklarını koydugun o bolume koyabilirsin zaten 2.30 saat gidicen bişe olcagını sanmıyorum.

vardı klima kuş arka koltukta yanımdaydı cam da acıyodum az mola yerlerinde kafesle dısarıda cıkartıyodum tabi cok sıcaktı biz gittiğimizde klima olsada kuşu kafesle ayaklarını koydugun o bolume koyabilirsin zaten 2.30 saat gidicen bişe olcagını sanmıyorum.

Tmm saolun

Klima insana da zarar kuşa da. En doğrusu klimayı hiç açmamak. Açsanız da kuş direk klimaya maruz kalmamalı.

kafese koyun direk klimadan koruyun 5 saat bile gider sıkıntı olmaz fakat çok sarsılmasın kafes sağına soluna destek yapın

Kafesin etrafını streç film ile sarın üstten hava alsın bir şey olmaz.

Geri