petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yolculuk muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba 1 hafta sonra izmirden konyaya gideceğim fakat kuşumu emanet edeceğim kimse yok mecburen götürmek zorunda kaldım fakat otobüsler evcil hayvan taşınmasına izin vermiyormuş ne yapmalıyım bazı yerlerde uyutulan hayvanlar alınıyormuş bazısı hiç almıyormuş yol yaklaşık 7-8 saat kadar sürüyor bilgisi olan arkadaşlar ne yapmam gerektiğini söylerse sevinirim iyi günler

#1 veysel boz, 18 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 18 Temmuz 2015
  2. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    ben kutuya delik açıp götürmüştüm

3. elaliwat84

elaliwat84 New Member

Beğenileri:
    0
    Eğer bir tanıdık yok ise belirli bir ücret karşılığında petshop'lara bırakabiliyorsun.

4. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    bagajdamı götürdün yoksa yanınamı aldın

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Yaninda goturmek daha makul bagajda ne olacagi belli olmaz 7-8 saat sonra hemen kafese alma ihtimalin varsa sikinti olmaz yere yem serpistirirsin olur biter :)

6. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    bana kalırsa yanıma almak istiyorum ama eğer ki ötüpte beni eleverirse sonrasında sıkıntı çıkarsa diye bu endişem :cool:

7. kayraa kirac

kayraa kirac Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    35
    Otobus aliyor. Ben hep getir gotur yapiyorum. Kafesin kenarlarini helatinle sarin. Yemler dokulmeyecek sekilde. Ayak ucuna koyun goturursunuz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Forumda daha önce bazı arkadaşlar otobüslerin sol tarafında bagajlardan hariç bir bölmenin olduğunu burada kafesli olmak şartıyla evcil hayvanların taşındığını paylaşmışlardı. Otobüs firmasından bu konu hakkında bilgi alıp ona göre hareket edebilirsiniz.

9. fatih kaplan

fatih kaplan New Member

Beğenileri:
    0
    Kafes bagajda sorun olabirir en saglami bile olsa darbe alir hasar gorur hadi kafesi gectim en onemlisi kusunuza bir zarar gelebilir en dogrusu arkadasimizinda dedigi gibi ya kafesi yaniniza almaniz yada uygun bir kutuyla tasimaniz ama otobus icinde klimalar surekli calistigindan cokta dikkatli olmalisiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş