Karadeniz Pet

Yolculuk muhabbet kuşu

veysel boz

Meraklı Üye
Merhaba 1 hafta sonra izmirden konyaya gideceğim fakat kuşumu emanet edeceğim kimse yok mecburen götürmek zorunda kaldım fakat otobüsler evcil hayvan taşınmasına izin vermiyormuş ne yapmalıyım bazı yerlerde uyutulan hayvanlar alınıyormuş bazısı hiç almıyormuş yol yaklaşık 7-8 saat kadar sürüyor bilgisi olan arkadaşlar ne yapmam gerektiğini söylerse sevinirim iyi günler

Son düzenleme:
ben kutuya delik açıp götürmüştüm

Eğer bir tanıdık yok ise belirli bir ücret karşılığında petshop'lara bırakabiliyorsun.

Yaninda goturmek daha makul bagajda ne olacagi belli olmaz 7-8 saat sonra hemen kafese alma ihtimalin varsa sikinti olmaz yere yem serpistirirsin olur biter :)

Otobus aliyor. Ben hep getir gotur yapiyorum. Kafesin kenarlarini helatinle sarin. Yemler dokulmeyecek sekilde. Ayak ucuna koyun goturursunuz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumda daha önce bazı arkadaşlar otobüslerin sol tarafında bagajlardan hariç bir bölmenin olduğunu burada kafesli olmak şartıyla evcil hayvanların taşındığını paylaşmışlardı. Otobüs firmasından bu konu hakkında bilgi alıp ona göre hareket edebilirsiniz.

Kafes bagajda sorun olabirir en saglami bile olsa darbe alir hasar gorur hadi kafesi gectim en onemlisi kusunuza bir zarar gelebilir en dogrusu arkadasimizinda dedigi gibi ya kafesi yaniniza almaniz yada uygun bir kutuyla tasimaniz ama otobus icinde klimalar surekli calistigindan cokta dikkatli olmalisiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri