Karadeniz Pet

Yolculuk sonrası kafayı yana çevirme ve denge sorunu..

M_R_T

Yeni Üye
10 gün önce şehir dışından 2 adet muhabbet kuşu satın aldım. Kuş 16 - 17 saat kutuda yol geldi. Kuşlardan biri geldi geleli sürekli yerde duruyor ve tüneğe çıkmıyor. Kuş kafasını sürekli sağa çeviriyor ve ürkünce kendi etrafında yerde daireler çiziyor. Konu hakkında yorum yapacak ve tavsiyede bulunacak arkadaşlar varsa çok sevinirim. :confused:

EDIT

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=5NVqHNx9sSo&feature=youtu.be

EDIT

Geleli 21 gün oluyor. Yemi yerden (mama, aspur, yulaf, dal darı) yiyiyor, tüneğe çıkmıyor. Kuşta dengesi çok düzgün değil, sorun var ve sürekli kafasını videoda ki gibi çeviriyor.

Yolda sıcaktan etkilenmiş olabilir mi diye düşünüyorum. Çok ölecek gibi durmamakla birlikte keyfide yok.

Nekton vitamin, mama ve çeşitli yem takviyeleri yapıyorum. Acaba başka neler yapılabilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, neler yapabilirim.

Son düzenleme:
sallabaş oola bilir fotot yada video yollayın

Aynen video paylaşır mısın

Son düzenleme:
Bence birşey yok sitires yapmış ola bilir

Bence birşey yok sitires yapmış ola bilir

Geleli 21 gün oluyor. Yemi yerden (mama, aspur, yulaf, dal darı) yiyiyor, tüneğe çıkmıyor. Kuşta dengesi çok düzgün değil, sorun var ve sürekli kafasını videoda ki gibi çeviriyor.

Yolda sıcaktan etkilenmiş olabilir mi diye düşünüyorum. Çok ölecek gibi durmamakla birlikte keyfide yok.

Nekton vitamin, mama ve çeşitli yem takviyeleri yapıyorum. Acaba başka neler yapılabilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, neler yapabilirim. :confused:

Bence direk veteriner gidin

Geri