Karadeniz Pet

Yolculuk sonu....

Kader

Meraklı Üye
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun gerçekten endişeleniyorum. 20 saatlik yolculukda kuşlarım çok korktu ve dogru duzgün hiçbisey yemediler. Şuan samsunda bi tanidıktayız daha 6 saatlik yolumuz var. Kuşlarımdan birinin hiç yemek yediğini görmedim dünden beri ve hiç hareketli değil sürekli uyku halinde ben yedirmeye çalıştım çok az yiyip biraktı. Hasta mı :(

Hava akımı da çarpmış olabilir, klima veya açık cam gibi...

Internet sıkıntım olduğu için şu an yazabiliyorum. Kuşum daha sonra kustu ve hemen veterinere götürdüm cereyanda kalmıştır yapcak bişey yok dedi yolladı. O kadar da dikkat ettim nasıl etkilendi anlayamadım ama şuan daha iyi yemeğini yiyip oynuyor.

Internet sıkıntım olduğu için şu an yazabiliyorum. Kuşum daha sonra kustu ve hemen veterinere götürdüm cereyanda kalmıştır yapcak bişey yok dedi yolladı. O kadar da dikkat ettim nasıl etkilendi anlayamadım ama şuan daha iyi yemeğini yiyip oynuyor.
Kafesi streç filme sardınız mı

Yapçak birşey yok mu dedi ? :mad:

Yolculuk enasinda kaf3si icine tam girebilecegi bur koliye koyup 1 kac gun önceden yeni konuma alismasini saglasaniz ve yolculuk esnasinda kutu cevresi girsel olarak degismedigi icin daha az sikinyi yasarsiniz ve hava akimina matuz kalma kutu icinde

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Yolculuk enasinda kaf3si icine tam girebilecegi bur koliye koyup 1 kac gun önceden yeni konuma alismasini saglasaniz ve yolculuk esnasinda kutu cevresi girsel olarak degismedigi icin daha az sikinyi yasarsiniz ve hava akimina matuz kalma kutu icinde

Ama hasta kuş ne yapması gerek artık olan olmuş :( baksanıza veteriner yapçak bşşeu yok diye göndermiş

Ama hasta kuş ne yapması gerek artık olan olmuş :( baksanıza veteriner yapçak bşşeu yok diye göndermiş
Kusura bakmayin ben son yorumda sagligi dyzeldi diye okudum o yuzden birde resim olmadan diski hakkinda ve kus hakkinda bir bilgi sahibi olmadan birsey diyemem belki ac kaldi belki susuz belki ikiside ve her zaman soyledigimiz bu muhabbetler hassas canlilar hepsinin ayri bir psikolijisi var karakteri var

Geri