Karadeniz Pet

Yolculuk

Çağrı GÖKÇEK

Paylaşımcı Üye
Yaz tatilinde izmirden sivasa gidecegim toplam 16-18 saat yolculuk yapacağım kendi arabamizla gidcez kuşumu sizce goturebilirmiyim.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bırakacak kimse yoksa götürebilirsin. Kafesiyle gidebilir. Giderken çok cam açılacaksa, ayakkabı kutusu ile de gidebilir. Ancak molalarda yem, su için çıkarmanız lazım, süre çok uzun.

Babam la birlikte gidecegim fakat babam yolculuk sirasinda sigara iciyor

hiç bir sıkıntı olmaz hocam kafesş yanınıza alın mola yerlerinde onuda cıkartın temiz hava alsın ben istanbuldun karsa gittim kuşla hiç bi sıkıntı olmadı :)

sigara konusunda bişe diyemem babanda içtiginde camı az acsın duman ordan dısarı cıkar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hiç birşey olmaz :) yanlız arka koltukta olsun camı da ceryan yapacak şekilde açmayınız en çok dikkat etmeniz gereken şey .

sigara da sorun çıkarmaz :) biraderim sürekli içer... üretimhanede de haftada 4 gün kuşcular toplanır saatlerce muhabbet eder sigara içerler bi sıkıntı olmaz.. cereyan konusunda arkadaşlar söylemiş söyleyeceklerini

Sigara ömürlerini fazla kisaltiyormus oyüzden sordum

yok ben bir zararını görmedim tabii benim üretimhanem havalandırma sistemine sahip sürekli temiz hava ve nem sirkülasyonu sağlanıyor

kafesinis treç folyo ile sararsan sıkıntı olmaz

Son düzenleme:
sigara da sorun çıkarmaz :) biraderim sürekli içer... üretimhanede de haftada 4 gün kuşcular toplanır saatlerce muhabbet eder sigara içerler bi sıkıntı olmaz.. cereyan konusunda arkadaşlar söylemiş söyleyeceklerini

abi nasıl sıkıntı olmaz sigaradan insan ölüyor küçücük kuş ne yapsın resmen zehir bu çok tehlikeli sigara

Benim 4 saatlik yolda 1.5 saati gemide geçti tek sıkıntı suyunun dökülmesi ve sıcaktan bunalması oldu camları çapraz şekilde araladım gemide hava sürkilasyonu olsun diye birde sıcaklayınca kanatlarını açıyordu pet şişe kapağıyla su verdim yıkanmaya çalıştı :D bir dahakine sprey alıp su püskürtecem sıcaklayınca. birde direk güneş gelmesin diye güneş gelen camı örtüyle kapadım.

Son düzenleme:
Arabanın bagajina koyayim diyorum fakat havasızlıktan ölür mecbur yanımda duracak yazın gideceğim için sıcakta olacak camları da acicaz ne yapacağımı bilmiyorum inşallah gece çıkarız yola

Evet bagajda ölür kutuya koyup yanınıza alın yada kafesin yanlarını streç film ile sarıp kafes ile götürebilirsin.