petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yolculuk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve samet kırdar tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. samet kırdar

Arkadaslar merhaba yarin gece arabayla 16 saatlik bir yolculuk yapacagiz gece pek sıkıntı olmasada oglene dogru kusumu sicaktan korumak icin neler yapabilirim araba klimasiz cunku. Ve yolculuk icin baska onerileriniz varsa alabilirmiyim

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    hiç sorun olmaz gecen bayramda ist-samsun 16 saat (trafıkden dolayı) gıttın .allaha sükür hiç bır sey olamadı kuşlara

3. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Yanınıza yelpaze gibi bir şey alırsanız yol boyunca ara ara serinletebilirsiniz. İyi yolculuklar. :)

4. ogretmen

ogretmen Guest

mrb.

Kusunuzu aracta sabit tutmaniz yeterli.biras yorulacaklar Ama sikintiolmaz.sonucta sicak bolge hayvanlari hunkat.

5. samet kırdar

Sagolun tesekkur ederim :)

6. umut solmaz

her ihtimal karşı yanına bi sprey al içine su doldur bi iki kere sık bişey olmaz fazla sıkma

7. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    umut solmaz sprey diyorsun ama kuş alışık deilse sıkmasın bence yoksa korkuyor kuşlar benim kuş korktu bana küstü ki hala küs gibi gibi :D

8. umut solmaz

sen direk üstüne mi sıktın spreyi ilk defa duyuyorum kuşun spreyden korktuğunu havaya sıkılınca yağmur gibi geliyo seviyo benim kuşlarım

Sayfayı Paylaş