petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yolculuk ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve joeawega tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. joeawega

joeawega New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşum 5 6 aylık ona bir tane eş almak istiyorum istanbul dışında okuduğum için arkadaşım istanbuldan getirecek 4 5 saatlik bir yol var fakat kafes yok. Kuşçu dan alındığında küçük bir kutu içine koyup veriyorlardi . Kutunun üzerinde 24 saat güvenilir yolculuk yapılabilir yazıyordu. Bu şekilde seyehat mümkün mü? Sizce sağlıklı olur mu?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    5-6 aylık kuş, 4-5 saatlik yola dayanır. Mümkünse ayakkabı kutusuna koyun, tabana çok az talaş koyun. Kakası rahatsız etmez böylece..

3. joeawega

joeawega New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler Levent hocam sagolun

4. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Levent hocanin dedigi gibi yere talas koy olmadi bn sehurdisina.cikarken normal bakkallarda kutu almistim sopayi bi yerde iceri sokmustum oraya konmustu deneyebilirsin

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş