Karadeniz Pet

Yolda bulduğum kuş!

E

Emr199

Guest
Arkadaşlar 1 ay önce okuldan gelirken yolda 1 yaşlarında erkek bir muhabbetkuşu yakaladım. Hemen eve getirdim ve bendeki kafese koydum. İlk geldiği gün konuşuyordu, ötüryordu çok hareketliydi ama ertesi günden beri hiç konuşmuyor ve ötmüyor sürekli uyuyor. Birde kusuyordu. Acaba problemi nedir?

dışarda üşütmüş olabilir kuş konuşuyor ise eş alma ona

O çevrede bir soruştursanız kuşunu kaçıran birileri mutlaka sormuştur esnaflara.

Kendinize kuş edinirsiniz her zaman.

Bu çevredeki herkese sordum kimse kaçırmamış. Bu arada sabah ona elimi uzattığımda sıkıca ısırıp çiftleşme hareketi yaptı. Bu arada dışarda soğuk almışsa nasıl tedavi edebilirim?

kuş bence eve yeni geldiği için yadırgamıştır yerini..kuşta sorun derken kabarık durma veya ishal gibi problem yoksa sorun olacağını sanmıyorum..elinizi ısırması muhtemelen eş istediğinden dolayı olabilir..

kuş bence eve yeni geldiği için yadırgamıştır yerini..kuşta sorun derken kabarık durma veya ishal gibi problem yoksa sorun olacağını sanmıyorum..elinizi ısırması muhtemelen eş istediğinden dolayı olabilir..

++++++

Ayrıca vitamin takviyesi yapın ve sıcak tutun. İshal başlangıcı gördüğünüz zaman gerekli önlemleri alın. İlaç, patates maması vb.

++++++++++++++++

Kuşta ishal yok. Kuşu güneş almayan salona koymuştum . Yerini değişirdim ve benim odama aldım. Benim odam sabahtan akşama kadar güneş alıyor. Kuş yavaş yavaş ötmeye ve hareketlenmeye başladı.

geçmiş olsun :) her kuşseverin önüne garanti yaralı bi kuş düşer inşallah iyileşir :)

kuşlar güneşlik yere koyacaksın en güzeli o zaman cok iyi öter :D

Geri