Karadeniz Pet

yöneticilere özel soru ?

ılhan gürol

Meraklı Üye
siteden ilgimi çeken faydalı olacağını düşündüğüm bilgileri birebir face hesabımda paylaşsam bi sorun çıkarmı

Yöneticilere özel mesaj attım bakarlar sanırım

Site linkiyle birlikte paylastiginiz bir muddetce hicbir sorun yok.

Bilgi paylaşınca güzeldir.
Muhabbet beyin dediği gibi emek hırsızlığı olmaması açısından kaynak belirtmek şart.

Aslında başlığı paylaş şeklinde bir forum eklentisi koyulabilse hem paylaşan hem de forum için daha kolay ve isabetli olur diye düşünüyorum. Yöneticiler muhatap alınmış ama faydalı olabileceğini düşündüğüm için forumsever ve destekleyici bir üye olarak fikrimi belirtmek istedim.

Aslında başlığı paylaş şeklinde bir forum eklentisi koyulabilse hem paylaşan hem de forum için daha kolay ve isabetli olur diye düşünüyorum. Yöneticiler muhatap alınmış ama faydalı olabileceğini düşündüğüm için forumsever ve destekleyici bir üye olarak fikrimi belirtmek istedim.

bencede site yönetimi alt yapıyla ilgilenen arkadaşa söylese de haber sitelerinde yada video sitelerinde olduğu gibi altta PAYLAŞ butonu eklense. twitter-facebook-..... gibi. daha faydalı olur daha geniş kitlelere ulaşılır ayrıca bilgi hırsızlığı da olmaz.

Geri