Karadeniz Pet

Yorum ve Önerileriniz Nelerdir?

• Konbuyu başlatan Osman ÖKKEŞ
  • Başlangıç tarihi
O

Osman ÖKKEŞ

Guest
tpsyt.jpg

tpszf.jpg

tpszt.jpg

tpt0r.jpg

Kuşum galiba erkek. Yaşı olarak bu resimlerle bir tahmin yapılabilir mi?
Yarın gündüz daha net resimler çekip koyacağım.
Kuşum ile gündüz fazla ilgilendim galiba birkaç kez elime çıktı oyun oynadık.
Korkuttum mu acaba?
Kafeste neler yanlış? Gündüz hep yerden yemek yiyordu yemliğin önüne konuyor ve yemek yemiyordu bunun sebebi nedir*?
Korkuttuysam ne yapmam gerek? Tüm önerilerinizi bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:48 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

Yorum ve önerilerinizi bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kusu yeni aldiysaniz yem vs yemez ortama alismasi birkac gun alabilir

Normalde gün içerisinde birkaç defa yem yedi. Fakat şu anda yemiyor oraya konuyor ve öylece etrafı izliyor. Bir sorun mu var diye düşünmeye başladım. Yemek yemesine rağmen hiç su içmedi. Diğer günleri bekleyeceğim. Teşekkürler

Kuşunuz erkek gibi.. Bu arada tüneği suluğa doğru biçimde yerleştirirseniz daha iyi olur.. Diğer davranışları normal, zamanla size alışacaktır..

Yavru bir erkek. Daha yakın fotoğraf koyarsanız daha net yorum yapılır. Özellikle kafa ve göz bölgesini.

Tüm yorumlar için teşekkürler. Daha yakın ve net fotoğrafı yarın koyacağım.
@Muhammet hocam maalesef kafesin tellerinin tüneğe yakın olan bölümü dik o yüzden suluğu yerleştiremiyorum. Ne yapmam gerekiyor acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Güncel !!!!!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

Güncel !!!!!!!!! :)

Geri