Karadeniz Pet

Yorumlarınız

erha1907

Meraklı Üye
Abiler,ablalar,kardeşler kuşlarım resimde görülen fıstıklardır... Öpüşmeler koklaşmalar herşey tamam ancak henüz çiftleştiklerini görmedim... Sizden değerli yorumlarınızı bekliyorum. Yaşları olsun, yavru alabilir miyim? Yapmam gereken vereceğiniz tüyo var mıdır? Hepinizden ALLAH razı olsun... Saygılar ve teşekkürler...

Son düzenleme:
Sabırlı olun ve onlara zaman tanıyın henüz hazır değiller gibi duruyorlar, dişi kızışmış fakat erkek pek fazla hazır değil gibi...

Son düzenleme:
İkiside 8 aylıkdan büyük kuşlar..Yeme aspur koyabilirsin.Güzel kuşlar inşallah en kısa sürede yavru alırsın.

Öncelikle maşallah. Çok sağlıklı görünüyorlar. Sorunuzun cevabı değil ancak kalamar kemiği yok sanırım kafeste. Mineral bloklarda aynı işi görmüyor. Özellikle dişinin gagası çok uzun geldi gözüme belki cinsindendir.

Yerin uygunsa kafese yuvalik tak gerisini onlar halleder

Hepinize teşekkür ederim... Dediğiniz gibi dişi inanılmaz kur yapıyor erkeğe ancak erkek sadece yem kusmadan ileri gitmiyor... Demek ki erkek hazır değil... BARLAS kardeş resimde çıkmamış ancak kalamar kemiği gaga taşı ve tahta tünekleri var... Yemlerine de nijer katıyorum arkadaşlar... Haftada 2 günde mama yapıyorum...

Birde uzun gaga için nereye götürebilirim... Ben bi şey yapamam zira yazık olur hayvana...

Son düzenleme:
2 si hazı yavrulamaları lazım cok salmayın kuşları havuç verin yuvaya ilgileri nasıl

Cok guzel kuslar maasallah... Ne kadar suredir birlikteler? Bir de nijer e dikkat etmenizi tavsiye ederim. Ben biraz dozu kacirdim ve kuslarimin ikisi birden yuye girdi :( Dozunu iyi ayarlayin, zaten iki kus ta kizismis gorunuyor.

Yuvayla pek ilgilenmiyolardı... Ben de bir hafta çıkardım yuvayı. tekrar takacam kısmetse...Ancak kurlaşmalar çok yoğun...

[/Nijeri sürekli yemlerine karıştırıp azda olsa veriyorum... Vermesem mi acaba... Bir de dışarı salmıyorum... Ve yaklaşık 3 ay falan oldu beraberler...

Son düzenleme:
Bence yuvayi tekrar takin. Nijeri de dozunda vermeye devam edin. (yemligine sadece bir cay kasigi) 3 ay yeterli bir zaman bence. Artik eslesmeye hazirlardir diye dusunuyorum. Insallah guzel yavrular alirsiniz. Guzel haberlerinizi bekliyoruz...

Yuvaya ilgi icin icine azicik kabuk tarcin atin ve biraz da talas...

Son düzenleme:
Hepinize teşekkür ederim... Dediklerinizi yapıp inşallah güzel haberleri de buradan paylaşacağım...

Geri