petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yorumlarınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erha1907 tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. erha1907

erha1907 New Member

Beğenileri:
    0
    Abiler,ablalar,kardeşler kuşlarım resimde görülen fıstıklardır... Öpüşmeler koklaşmalar herşey tamam ancak henüz çiftleştiklerini görmedim... Sizden değerli yorumlarınızı bekliyorum. Yaşları olsun, yavru alabilir miyim? Yapmam gereken vereceğiniz tüyo var mıdır? Hepinizden ALLAH razı olsun... Saygılar ve teşekkürler...

#1 erha1907, 8 Şubat 2015
    Son düzenleme: 8 Şubat 2015
  2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Sabırlı olun ve onlara zaman tanıyın henüz hazır değiller gibi duruyorlar, dişi kızışmış fakat erkek pek fazla hazır değil gibi...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 8 Şubat 2015
  3. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    İkiside 8 aylıkdan büyük kuşlar..Yeme aspur koyabilirsin.Güzel kuşlar inşallah en kısa sürede yavru alırsın.

4. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle maşallah. Çok sağlıklı görünüyorlar. Sorunuzun cevabı değil ancak kalamar kemiği yok sanırım kafeste. Mineral bloklarda aynı işi görmüyor. Özellikle dişinin gagası çok uzun geldi gözüme belki cinsindendir.

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Yerin uygunsa kafese yuvalik tak gerisini onlar halleder

6. erha1907

erha1907 New Member

Beğenileri:
    0
    Hepinize teşekkür ederim... Dediğiniz gibi dişi inanılmaz kur yapıyor erkeğe ancak erkek sadece yem kusmadan ileri gitmiyor... Demek ki erkek hazır değil... BARLAS kardeş resimde çıkmamış ancak kalamar kemiği gaga taşı ve tahta tünekleri var... Yemlerine de nijer katıyorum arkadaşlar... Haftada 2 günde mama yapıyorum...

Birde uzun gaga için nereye götürebilirim... Ben bi şey yapamam zira yazık olur hayvana...

#6 erha1907, 8 Şubat 2015
  7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    2 si hazı yavrulamaları lazım cok salmayın kuşları havuç verin yuvaya ilgileri nasıl

8. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Cok guzel kuslar maasallah... Ne kadar suredir birlikteler? Bir de nijer e dikkat etmenizi tavsiye ederim. Ben biraz dozu kacirdim ve kuslarimin ikisi birden yuye girdi :( Dozunu iyi ayarlayin, zaten iki kus ta kizismis gorunuyor.

9. erha1907

erha1907 New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvayla pek ilgilenmiyolardı... Ben de bir hafta çıkardım yuvayı. tekrar takacam kısmetse...Ancak kurlaşmalar çok yoğun...

[/Nijeri sürekli yemlerine karıştırıp azda olsa veriyorum... Vermesem mi acaba... Bir de dışarı salmıyorum... Ve yaklaşık 3 ay falan oldu beraberler...

#9 erha1907, 8 Şubat 2015
  10. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Bence yuvayi tekrar takin. Nijeri de dozunda vermeye devam edin. (yemligine sadece bir cay kasigi) 3 ay yeterli bir zaman bence. Artik eslesmeye hazirlardir diye dusunuyorum. Insallah guzel yavrular alirsiniz. Guzel haberlerinizi bekliyoruz...

Yuvaya ilgi icin icine azicik kabuk tarcin atin ve biraz da talas...

#10 Hakan Gungor, 8 Şubat 2015
  11. erha1907

erha1907 New Member

Beğenileri:
    0
    Hepinize teşekkür ederim... Dediklerinizi yapıp inşallah güzel haberleri de buradan paylaşacağım...

Sayfayı Paylaş