Karadeniz Pet

Yorumlarınızı alabilir miyim?

• Konbuyu başlatan Emre TURAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emre TURAN

Guest
Merhaba. Bu çifti bugün aldım. Dişi de erkek de yuvayla çok ilgililer. Yuvanın içine her hangi bir materyal (talaş vs.) koymam icap eder mi? Bir de kuşlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

öncelikle hayırlı olsun güzel kuşlar.herkezin görüşü farklı olur kimisi kum der,hamster talaşı der,boş bırak derler kafana göre

Hayırlı olsun. Erkeğin rengi cok hoş. Çifti kafesle birlikte mi aldınız ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ne guzel iste hem yer degisikligine hem de kafes Degisikligine rağmen yuvalıga ilgi duyuyorlar bu iyiye işaret. Benimkiler öcü gibi görüyor herhalde :)i

Bunlar etraflarında olan biteni pek takmıyorlar gibi. Birbirlerinden başka hiçbir şeyle ilgilenmiyorlar :) Ondan olsa gerek.

kuşlar çok güzel maşallah. yuvanın dışına koyuluyormuş sanırım o talaş falan onlar kendileri taşıyorlarmış. ben bilmiyorumda yani :) hayırlı olsun.

hayırlı olsun yuvaya çok az miktarda talaş koyarsanız iyi olur zaten düzenlemek için kendisi birazını yuvadan atar bol bol sağlıklı yavrular almanız dileğiyle.

dişi kıvama gelmiş kuşlar güzel. yakında yavrucuklar gelir...

maşallah dişi güzel kuşlar. kızışmışlar üstelik.. sağlıklı yavrular almanız dileğiyle...

Masallah cok guzel ikiside. Bol bol yavrulari olur insallah. Ayiptir sormasi ne kadara aldiniz bu kuslari ?

ben erkek kuşa aşık oldum nasıl masum bakmış öyle hayırlı olsun lütfen erkek kuşu öper misiniz

o zaman sana şöyle söyliyeyim ben 1,5 sene bekledim eski dişiyle erkeği dövüyordu kıskançtı ama ağzınada kusuyordu eş tutmuş gibiydi ama tutmadılar sonra bu yeni dişiyi aldım herşey daha güzel oldu o yüzden biraz sabır gerekiyor evet bu sabır işi çok zor biliyorum bende artık yeter gebertirim sizi diye deliriyordum ama oldu azcık sabır inşallah sende mutluluktan havalara uçacaksın ben eminim buna

o zaman sana şöyle söyliyeyim ben 1,5 sene bekledim eski dişiyle erkeği dövüyordu kıskançtı ama ağzınada kusuyordu eş tutmuş gibiydi ama tutmadılar sonra bu yeni dişiyi aldım herşey daha güzel oldu o yüzden biraz sabır gerekiyor evet bu sabır işi çok zor biliyorum bende artık yeter gebertirim sizi diye deliriyordum ama oldu azcık sabır inşallah sende mutluluktan havalara uçacaksın ben eminim buna

İşte bunlarda da anlattığınız gibi bir problem var sanırım. Kavga etmiyorlar. Erkek sürekli dişinin ağzına kusuyor. Yuvada da çok zaman geçiriyorlar. Ama çiftleşme olayı yok bunlarda.

çiftleşme olucaktır pozitif düşün pozitif olsun biraz bal ver erkeğe