petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yorumlarınızı alabilir miyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Emre TURAN tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Emre TURAN

Merhaba. Bu çifti bugün aldım. Dişi de erkek de yuvayla çok ilgililer. Yuvanın içine her hangi bir materyal (talaş vs.) koymam icap eder mi? Bir de kuşlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    öncelikle hayırlı olsun güzel kuşlar.herkezin görüşü farklı olur kimisi kum der,hamster talaşı der,boş bırak derler kafana göre

3. Ahmet Atdag

Hayırlı olsun. Erkeğin rengi cok hoş. Çifti kafesle birlikte mi aldınız ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Emre TURAN

Teşekkür ederim.

Hayır. Kafes evde duruyordu çoktan beri. Neden?

5. Ahmet Atdag

Ne guzel iste hem yer degisikligine hem de kafes Degisikligine rağmen yuvalıga ilgi duyuyorlar bu iyiye işaret. Benimkiler öcü gibi görüyor herhalde :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Emre TURAN

Bunlar etraflarında olan biteni pek takmıyorlar gibi. Birbirlerinden başka hiçbir şeyle ilgilenmiyorlar :) Ondan olsa gerek.

7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    güzel kızışmışlar maşallah güzel kuşlar

8. Selahattin GÖKTAŞ

kuşlar çok güzel maşallah. yuvanın dışına koyuluyormuş sanırım o talaş falan onlar kendileri taşıyorlarmış. ben bilmiyorumda yani :) hayırlı olsun.

9. Ali KOÇAK

hayırlı olsun yuvaya çok az miktarda talaş koyarsanız iyi olur zaten düzenlemek için kendisi birazını yuvadan atar bol bol sağlıklı yavrular almanız dileğiyle.

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dişi kıvama gelmiş kuşlar güzel. yakında yavrucuklar gelir...

11. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    maşallah dişi güzel kuşlar. kızışmışlar üstelik.. sağlıklı yavrular almanız dileğiyle...

12. Mert AKSOY

Masallah cok guzel ikiside. Bol bol yavrulari olur insallah. Ayiptir sormasi ne kadara aldiniz bu kuslari ?

13. Emre TURAN

Teşekkür ederim.

Sağolun. 85 lira verdim.

14. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ben erkek kuşa aşık oldum nasıl masum bakmış öyle hayırlı olsun lütfen erkek kuşu öper misiniz

15. Emre TURAN

Erkeğe gıcığım şu sıralar Selen Hanım :) öpmem.

#15 Emre TURAN, 2 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Aralık 2013
  16. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    noldu neden :D

17. Emre TURAN

Dişi yumurtlamıyor ve bunun tek sebebi bu artiz bence. Yani şu el kadar hayvanların yediğini ben yesem ben yumurtlardım yemin ediyorum ya. :) Yediği önünde yemediği arkasında bu arkadaşların. Bu kadar bakım, temizlik vs. Paşam oralı bile değil.
    Baksanıza

18. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    o zaman sana şöyle söyliyeyim ben 1,5 sene bekledim eski dişiyle erkeği dövüyordu kıskançtı ama ağzınada kusuyordu eş tutmuş gibiydi ama tutmadılar sonra bu yeni dişiyi aldım herşey daha güzel oldu o yüzden biraz sabır gerekiyor evet bu sabır işi çok zor biliyorum bende artık yeter gebertirim sizi diye deliriyordum ama oldu azcık sabır inşallah sende mutluluktan havalara uçacaksın ben eminim buna

19. Emre TURAN

İşte bunlarda da anlattığınız gibi bir problem var sanırım. Kavga etmiyorlar. Erkek sürekli dişinin ağzına kusuyor. Yuvada da çok zaman geçiriyorlar. Ama çiftleşme olayı yok bunlarda.

20. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    çiftleşme olucaktır pozitif düşün pozitif olsun biraz bal ver erkeğe

Sayfayı Paylaş