Karadeniz Pet

Yorumlarınızı Bekliyorum

Annenizin halasının oglunun salması ve kuşları güzelmiş :)

Annenizin halasının oglunun salması ve kuşları güzelmiş :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

İki kere yazmışım :)

maşallah güzelmiş valla :D

güzel bir yer yapmayı düşünmüş fakat biraz bakımsız göründü gözüme

keşke biraz fazla titiz davransaymış ama güzel

Güneş yüzü yok, muhtemelen havasız. Yavru ve yumurta takibi zor. yuvadan çıkan yavrular yere düşmüyomu onu çok merak ediyorum

Güneş yüzü yok, muhtemelen havasız. Yavru ve yumurta takibi zor. yuvadan çıkan yavrular yere düşmüyomu onu çok merak ediyorum

aksine tam bilmeden tahmin yürüyüyosunuz gündüzleri güneş alıyo camı var önündede teli var hatta camın .
Havasızlık meselesine gelince gayet havadar orda 100 e yakın kuşu vardı en son gittiğimde fakat baya bi kuşu sattı ortam küçük geldiği için o ortam havasız olsaydı bütün kuşlarda bit ve pire ve hastalık olurdu.

Yavru ve yumurta takibe çok kolay çünkü yuvalıklar sabit değil üstten açılıyor aksine çok kolay.

son olarak sürekli olarak değil ama salmada kuş beslemenin dez avanjlarından biri yere düşen yavru hangi yuvadan düştüğünü bilmiyorsun düşen yavru ayrı bir kafese alıp besleniyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Hatta benim ondan aldığım yerli bir yeşil erkek kuşum var şuan 7 veya 8 aylık oldu kuş konuşuyor :D ve gayet bize alışkın bizim evin bir üyesi oldu ona birşey olsa herkez ağlar evede

Hakli olabilirsin. Resimlere bakarak yanilmis olabilirim

Hakli olabilirsin. Resimlere bakarak yanilmis olabilirim

Resimlerde sadece yukarlari cekmisim bidaha gittigimde ayrintili resim cekerim ve ewt biraz bakimsiz gibi ona bnde katiliyorum fakat bir suru kus var hergun temizlik yapamiyor
Sadece gunluk yem ve su degisimi yapliyor
GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:
Geri