petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yorumlarınızı bekliyorum!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur67 tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Yeni yumurtalı bir çift aldım. 2 tane yumurtası vardı birini getirdiğim günün ertesi günü kirmis. Digeri de duruyor yalnız yaklasik o da 5-6 günlük olduğunu düşünüyorum. Bugün telefonun flasiyla baktım içi su gibi ve köpüklü gibi damarlaşma felan göremedim. Dişi son 4 gündür tekrar yumurtlamadigi icinde yumurta bossa alip yorulmasini engellemek istiyorum hemde tekrar hazırlık yapmasını istiyorum. Tecrubesi olanlar yorum yaparlarsa mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Yeni yere geldiklerinden dolayıdır büyük ihtimalle. Bence bu ışık konusu biraz sıkıntılı dikkatli olmalınızı gerekirse beklemenizi tavsiye ederim. Güle güle besleyin hayırlı olsun.

Sayfayı Paylaş