Karadeniz Pet

Yorumlarınızı Bekliyorum

Omer Sayar

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhabalar kafese 2 gün önce yuvalık taktım bilenler bilir dışı kuşum 2 hafta önce mantar olmuştu şimdi çok iyi bir sıkıntısı yok kur yapıyorlar birbirlerine (özellikle erkek) katesteki oyuncaklari cikardim daha sessiz bir yere koydum ama yaşları gelmismi tam emin değilim bide kuşlarımin cinsi hakkında tam bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim attığım resimler iş görmezse daha detaylı resim atabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. @Ayhan OTÇUOĞLU
IMG_20171201_185422.jpg
IMG_20171201_185422.jpg
IMG_20171201_185527.jpg
IMG_20171201_185629.jpg
IMG_20171201_190035.jpg
IMG_20171201_190045.jpg
IMG_20171201_190155.jpg
IMG_20171201_190206.jpg

Dişi daha küçük gibi. 1-2 ay sonra hazırlanacaktır. Kırık kuşa benzettim.
Yorumunuz için teşekkür ederim peki yuvalık durmasında herhangi bir sorun var mı? ve iki kuşumuda ingiliz jumbo diye almıştım biraz şaşırdım açıkcası birde kuşlarım sizce sağlıklı duruyor mu? Ayrıca kafes düzenini sizin videonuzu izleyerek yapmaya çalıştım sizce uygunmudur? Son olarakta akıllı yemlik varken kuşlarım mama ile hiç ilgilenmiyorlar ama yicek başka birsey olmayınca hazır mamayıda yumurta mamasınıda iştah ile yiyorlar bu konuda ne yapabilirim? Tekrar teşekkür ederim

Resimden o kadar fark anlaşılamıyor. Kuşlarınız o ırktan da olabilir. Sağlık durumlarına yine fotoğraftan karar veremeyiz. 5-10 dakika kafeste gözlemlemek gerekir. Kafes düzeniniz uygun görünüyor. Mama yememelerinin sebebi mamanın nem oranı olabilir. Son videomu izlemenizi tavsiye ederim.

Resimden o kadar fark anlaşılamıyor. Kuşlarınız o ırktan da olabilir. Sağlık durumlarına yine fotoğraftan karar veremeyiz. 5-10 dakika kafeste gözlemlemek gerekir. Kafes düzeniniz uygun görünüyor. Mama yememelerinin sebebi mamanın nem oranı olabilir. Son videomu izlemenizi tavsiye ederim.
O videonuzuda izledim ya ama sorun suki benim kuşlarım meyve sebzeyi ağızlarına uzatmayinca yemiyor hani genel olarak yemden başka birseylere ilgi duymuyor bide videonuzda iki tünek olursa kuş ucar demiştiniz ama maalesef benim kuşlarım demirlerden yürüyor

Maşaallah güzel kuşlarınız var ancak dişinin biraz daha vakti var gibi kafes düzeninizi beğendim siz yumurta maması yapıp verin onlar isterse yerler alışınca bırakamazlar zaten keyifli hobiler

Maşaallah güzel kuşlarınız var ancak dişinin biraz daha vakti var gibi kafes düzeninizi beğendim siz yumurta maması yapıp verin onlar isterse yerler alışınca bırakamazlar zaten keyifli hobiler
Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için ama şuan dişiyle alakali bir sıkıntı yaşıyorum o konudada fikrinizi alırsam çok sevinirim içim rahatlar konunun ikinci parti gibi sorunu anlattım o kulak kısmı çok sorun değil kuş iyi olsun yeter
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/kusumun-kulagi.62637/page-2#post-580103

Geri