Karadeniz Pet

yotubeden para kazanma

yusufkral

Onursal Üye
slm arkadaşlar biz arkadaşlarla bir yotube kanalı acıp oyun videoları cekip yollayıp para kazanmak gibi biraz sacma bir fikrimiz var ... bunun hakında araştırma yapıyorum aklımıza yatarsa deneyecez ...
sizlerdende biraz bilgi almak istiyorum bunun hakında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Yani benim bir tanıdığım var günlük video yüklüyor. 4 ay oldu kanalı açalı aylık şu aralar 20-40 tl kazanıyor. şu anda 2.500 abonesi var. bu paranın abone sayısı ile doğru orantılı olduğunu ve düzenli video yüklemeyle ilgisi olduğunu biliyorum. aktarabileceğim şimdilik bu kadar

[MENTION=6808]Murat AYDEMİR[/MENTION] günlük 3.5 video yolarız ortalma 10-15 dk ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:10 --

...........................

[MENTION=6218]yusufkral[/MENTION] benim tam bilgim yok. Ben arkadaşın bize ilettiğini ilettim sadece. Ben daha geniş bir bilgiye ulaşırsam sizi elbette bilgilendirebilirim.

hocam oyun cekimi icin youtube kanalı olan mertefeceylan la iletişeme gec istersen .
farmıng sumilator ve eurotrack sumilatör vs cekiyor. videolarda mail adresleri facebook sayfaları felan var . ordan iletişime gecersiniz .

vatadasın videoları 1 saat civarlarında oluyor genelde .
günde 15 dk dan 5 video yukleseniz vatandasın bi videosana denk geliyor. detaylı bilgi ve para akışı bilgilerini ala bilirsin .

Hepinize. Tşk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

...............

Youtube'den para kazanabilmek için abone sayısı çok önemli, bu abone sayısı da kolay kolay oluşamıyor. Biraz şans ve biraz da süreklilik önemli. Biz Muhabbet Kuşu forumu olarak ortak bir kanal açabiliriz ve kuşlarımızın videolarını çekip koyabiliriz. Para kazanmamız zorunda değiliz sonuçta mubişlerimizin videolarını çekmek ve Muhabbet Kuşu ailesi olarak güzel vakit geçirmek bile yeterli olur :) Bunu moderatörlere iletebiliriz :)