Karadeniz Pet

Youtube Kanalı Olan Hobici Arkadaşlar Takipleşelim

Ben eskiden knight online isimli bir oyunda hatırı sayılır bir oyuncu idim o zamanlar kullandığım kanal baya iyidi tabi ki o zamanlar ogr3nci idil.bos vaktimiz de çöktü bir video üstünde animasyonlar müzik derken 1 hafta uğraşır öyle yayınlardık

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vaay vaay vaay :)

Anılar canlandı bir an iş güç derken bunlara vakit ayıramıyoruz emeklilikle belki o zaman daha tecrübe sahibi olup daha iyi bilgiler verebilir iz benim şansım ben eski bir güvercin besleyicisiyim o zamandan kalma bilgilerimiz hala mevcut ama eskiden bu kadar ilaç kullanmazdık ve güvercinler mubislere göre daha dayanıklı ve kaprissiz canlılar

Emekliliğinize inşallah :) çok var mı :)

Aslında siz ayşe güler adlı bir kanak var Onun gibi paylaşabilirsiniz günlük gelişmelerini

Kardes video cekerken kisa kisa cekersen fazla kisiye ulasamassin biraz aciklama yap bilgi ver tanit vs. Yani daha iyi olabilir

Kardes video cekerken kisa kisa cekersen fazla kisiye ulasamassin biraz aciklama yap bilgi ver tanit vs. Yani daha iyi olabilir
Bana dediysen ben sırf buraya yujkemeknicin çektiğim videolar onlar

Ben eskiden knight online isimli bir oyunda hatırı sayılır bir oyuncu idim o zamanlar kullandığım kanal baya iyidi tabi ki o zamanlar ogr3nci idil.bos vaktimiz de çöktü bir video üstünde animasyonlar müzik derken 1 hafta uğraşır öyle yayınlardık

Dediğiniz gibi emek ve uğraş istiyor :) aslında kolay gözüksede zor iş.

Ne güzel iştee ben onu da yapamıyprum :) siz bayaa içerik atıyosunuz
Bende sonradan düzenledim.Uğraşıyorum baya karışık ya hala çözemediğim yerler var.:)Çözen bana da yardımcı olsun.Mesela müzik ekliyorum ama hala eski içerik gösteriliyor.Bir sefer yaptım müzikli oldu bidaha bulamadım nerden olduğunu :D

abone oldum, ne güzel yayın yapıyorsunuz hepiniz :))) instagramda yazın arkadaşlar, takip edeyim, selamlar herkese

Geri