Karadeniz Pet

Youtube Kanalı Olan Hobici Arkadaşlar Takipleşelim

uzun videoları yüklemenin kolay yoly var mı bildiğiniz.*Dünden beri yüklemeye çalışıyorum :( Bir de kesilen videoları birleştirirken hangi programı kullanıyorsunuz?ben movie marker kullandım bundan mı geç yüklüyordur?

uzun videoları yüklemenin kolay yoly var mı bildiğiniz.*Dünden beri yüklemeye çalışıyorum :( Bir de kesilen videoları birleştirirken hangi programı kullanıyorsunuz?ben movie marker kullandım bundan mı geç yüklüyordur?
Mb la alakalı bir durumdur o program.uzantisini seçerken dikkat edi birde yeni telefonlar hd çekiyor o yüzden yüksek mb lar tutuyor

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uzanti
Mb la alakalı bir durumdur o program.uzantisini seçerken dikkat edi birde yeni telefonlar hd çekiyor o yüzden yüksek mb lar tutuyor

mp4 gösteriyor.Sanırım dediğiniz gibi hd çektiği için gb yüksek tutmuş 3 gb diyor Bekliyorum artık Allah tan dün kapattığım da sıfırlamamis.Kaldığı yerden devam ediyor:) İnşallah bi kaç güne biter

arkadaşlar vivavideo uygulaması çok kullanışlı tavsiye ederim :)

uzanti

mp4 gösteriyor.Sanırım dediğiniz gibi hd çektiği için gb yüksek tutmuş 3 gb diyor Bekliyorum artık Allah tan dün kapattığım da sıfırlamamis.Kaldığı yerden devam ediyor:) İnşallah bi kaç güne biter

Sony vegas kurabilirsin montaj edit efekt herşey var videoları saglam kalitede paylasabilirsin :)

Ya herşeyi yazıyoruz da meslekler ne hangi sehir

Allah kolaylık versin
Saolun ufak bir şey canım 12 metre felan
8562ce46bacd70e8107d0370b68d71ce.jpg

iki gündür yüklemeye çalışıyorum :)Biraz amatör oldu ama umarım sıkılmadan izlersiniz. :)

Geri