Karadeniz Pet

youtube kapandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar şu durumda birbirinizle mi uğraşacaksınız yoksa siyasi düşüncenizi mi yarıştıracaksınız? Birbirinizle uğraşmayı bırakıp bu durumu yapanlar ve geçmişte onlara zemin hazırlayanlara kızın. Siyasi görüşünüzü fln bırakın bi kenara

Bırak Kur'an Kerimi ağzına alma.Lafı kıçından anlayan sensin.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Niye almayım ? Allah size özel mi indirdi.Sizin kadar dini kullanan yok.Tayyip size evden çıkayın dese çıkmıcak kadar koyunsunuz.
Git kıçının kılı olduğunuz adamın kasetlerini dinle dicem ama peygamber ilan ettiniz o ne derse kutsal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

Arkadaşlar şu durumda birbirinizle mi uğraşacaksınız yoksa siyasi düşüncenizi mi yarıştıracaksınız? Birbirinizle uğraşmayı bırakıp bu durumu yapanlar ve geçmişte onlara zemin hazırlayanlara kızın. Siyasi görüşünüzü fln bırakın bi kenara

Hayır anlamadığım dünyada hangi insan topluluğu senin özgürlüğü kısıtlayanların kıçının kılı olur biri izah etsin.Dünyanın en asalak milleti olduk çıktı bunlar yüzünden.
Adam yolsuzluk yapar kurana söver.Bunları engellemk için youtube twitteri kapatır bizim salaklarda padişahım çok yaşa der.

Niye almayım ? Allah size özel mi indirdi.Sizin kadar dini kullanan yok.Tayyip size evden çıkayın dese çıkmıcak kadar koyunsunuz.
Git kıçının kılı olduğunuz adamın kasetlerini dinle dicem ama peygamber ilan ettiniz o ne derse kutsal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

Hayır anlamadığım dünyada hangi insan topluluğu senin özgürlüğü kısıtlayanların kıçının kılı olur biri izah etsin.Dünyanın en asalak milleti olduk çıktı bunlar yüzünden.
Adam yolsuzluk yapar kurana söver.Bunları engellemk için youtube twitteri kapatır bizim salaklarda padişahım çok yaşa der.
Bunları kimse tasvip etmiyo kendi de dahil bence. Ama karşındaki kişiyi tanımıyosun böyle konuşmak neyi değiştirir.Tam tersi kutuplaşmayı daha da arttırır. Herkes birbirini dinlesim dicem ama öyle bişey de zor herkes başkalarının ağzına bakar oldu.Kardeşlik lâfta kaldı maalesef

Saçmalıyorsun kardeş bak sabahtan beri hakaret ediyorsun bana. Seviyeni ortaya koyuyorsun.Senin için Erdoğan gitsin de ülke ne olursa olsun dimi senin mantığın bu. Çünkü senin ülke gibi derdin yok. Kıçından uyduruyorsun benim söylemediğim şeyleri benim üzerimde konuşuyorsun.

Saçmalıyorsun kardeş bak sabahtan beri hakaret ediyorsun bana. Seviyeni ortaya koyuyorsun.Senin için Erdoğan gitsin de ülke ne olursa olsun dimi senin mantığın bu. Çünkü senin ülke gibi derdin yok. Kıçından uyduruyorsun benim söylemediğim şeyleri benim üzerimde konuşuyorsun.

Kardeşim hakaret konusunda haklısın. Ama bu zaafiyetlere zemin hazırlayanlar da senin desteklediğin o kişi ve yanındakiler. Siyasi görüş yüzünden pislikleri görmezden gelmemek gerek. Ben görüşüne saygı duyuyorum ama yanlışa da yanlış demeli insan. Daha mı iyi olacak dersen de.. İyi değil ki ztn hiç iyi değil durum maalesef

Herkes mesajları okusun.Kim kime önce hakaret etmiş acaba? Bana "klavye delikanlısı çapulcu gezizekalı" diyen kimdi?
Bak aslanım.Merak etme.Bu ülkeyi biz sizden daha çok düşünürüz.Siz zamanında abd mandasımı ingiliz mandasımı diye tartışırken biz samsuna çıkan adamın arkasından koştuk.Hala aynı yoldayız.Sen ülkeni düşünüyorsan SIRF SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN MİT BAŞKANI HAKAN FİDANA SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİNİ BOMBALA denen adamı savunma.Ve ya yolundan gitme OK.

Helal aslanım. Klavyeden vatan ne güzel kurtuldu.İlk olarak koyun dediğini hatırlarım.

bende sıkıntı yok süperonline :D

208.67.222.222
208.67.220.220

Kardeşim hakaret konusunda haklısın. Ama bu zaafiyetlere zemin hazırlayanlar da senin desteklediğin o kişi ve yanındakiler. Siyasi görüş yüzünden pislikleri görmezden gelmemek gerek. Ben görüşüne saygı duyuyorum ama yanlışa da yanlış demeli insan. Daha mı iyi olacak dersen de.. İyi değil ki ztn hiç iyi değil durum maalesef

Kardeşim adam bana koyun diyor hakaret edemez bana. Bende karşılığını veririm. Aynı görüşte değiliz diye üstelik benim etmediğim lafları benim üzerimden ortaya sunarak konuşuyor. Üstelik hiç tanımıyorum, etmiyorum. Milleti aşağılayarak kendi fikrini savunmak ne kadar doğru üstelik bana yapıyor bunu. Ben fikrimi sundum ortaya sende üslubunda cevap verirsen bende saygı duyarım seviyeli konuşma olur. Yanlışa yanlış da deriz elbet. Bence doğru bir uygulama.Neyse daha fazla uzamasın.

Ne olursa olsun ülke stratejileri servis edilmemeliydi bence bu hareketin sonucunda youtube un kapatılmasının zorunlu olduğu biliniyor ve youtube severler ile iktidar karşı karşıya getirilmeye çalışılıyor yani inşallah İktidar bu yerel yönetimlerde tekel olma ihtimalinin suya düştüğünü görür ama gene de bu ses kaydı benim bile hoşuma gitmedi

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Helal aslanım. Klavyeden vatan ne güzel kurtuldu.İlk olarak koyun dediğini hatırlarım.

Sen abilerinle nasıl konuşcağını öğren sonra hakaret ettiler diye ağlama.Kız gibi lafı eveleyip geveleme.Ben lafımı ortaya söyledim.Koyunlar dedim sen atladın.Demek ki koyunmuşsun.Öyle olmasan senin hakkını kısıtlayanların peşinden gitmezsin.Ki müslüman olsan kurana sövenleri zaten savunmazsın.Sizin ırkınız çözülemedi hala.

Ne olursa olsun ülke stratejileri servis edilmemeliydi bence bu hareketin sonucunda youtube un kapatılmasının zorunlu olduğu biliniyor ve youtube severler ile iktidar karşı karşıya getirilmeye çalışılıyor yani inşallah İktidar bu yerel yönetimlerde tekel olma ihtimalinin suya düştüğünü görür ama gene de bu ses kaydı benim bile hoşuma gitmedi

Kardeşim ben de o dediğini söyledim.Önemli olan devlet dedim. Ama iktidar yanlısı olduk yemediğimiz hakaret kalmadı. Siteler bizim ülkemizle oynuyor istediği gibi.

Hocam.MİT müsteşarı bizim ülkeye bilerek füze attırcak suriyeden ve bilerek savaş çıkarılcak.Bu mu ülke stratejisi? Ayakkabı kutularımı? Bilalin gemilerimi? Makaramı bakaramı hangisi.PİSLİKLER ORTAYA ÇIKIYO DİYE SEVİNİN BENCE

:rolleyes:

bence açılsın sitelerin hepsi ama herkes tc kimlik nosu ile girsin, küfür, hakaret, kişilik haklarına saldırı yapan cezasını çeksin.

Yav he he :) abim helal valla savaş çıkarsa haber et

Hocam.MİT müsteşarı bizim ülkeye bilerek füze attırcak suriyeden ve bilerek savaş çıkarılcak.Bu mu ülke stratejisi? Ayakkabı kutularımı? Bilalin gemilerimi? Makaramı bakaramı hangisi.PİSLİKLER ORTAYA ÇIKIYO DİYE SEVİNİN BENCE

hocam diğer bütün ses kayıtlarının ortaya çıkması kesinlikle iktidarı yaraladı ve bizim zaten bir işler dönüyo ama ortaya çıkar amk :D bakış açımızı kanıtladı. Yani şahsen iktidarın başarılı olduğuna da inanmıyorum . Şu son ses kaydını dinleyemedim ama fuat avni bişeyler yazmış ona bakacağım bana ilk söylenen suriye savaş stratejilerimiz açıklanmış oldu. Yani benim totalde bakış açım şu suriye zaten tehlike arz ediyor bizim için şimdi bi bahane oluşturup esadı öldürsek hiç de üzülmem açıkçası burada yanlış olan da uluslararası alana karşı ülke stratejimizi açığa çıkarmak bakın konuşmalar asagida mevcut

ayrıca Siyaset ile ilgilenen arkadaşlar için Mümtaz Er Türköne nin siyasat bilimi kitabı var. :) burada türk siyasi tarihinden siyaseti ortaya çıkaranlara siyasetin anlamından ideolojilere Markstan webere liberalizmden faşizme her türlü bilgi müthiş bir dil ile anlatılmış :) ÖNERİRİM

bu4udeqe.jpg

a7u8u2az.jpg

Son düzenleme:
Olayı özet geçeyim. 2014 yılında, internete erişim hiçbir şekilde engellenemez. Kaldı ki mevcut devlet düzenin gücü internete erişimi engellemeye yetmez.
İnternet hayattır. Bu parti şu parti muhabbeti değil bu.
Siteler ülkeye kumpas kuruyor ülke üzerinde kötü plan yapıyor vs demek de çok saçma bence. Twitter en baştan beri nerdeyse hiçbir kullanıcısının ip'sini vermiyor.
Bana kalırsa şu dönemde yapılması gereken şey sağduyulu olmak. Çünkü iktidar kaostan beslenir.
Seçimden sonra yapılması gereken yapılır ki seçimden sonra ya twitter ve youtube'u geri açacaklar ya da internetimizi komple kesecekler :)
ayrıca yaşasın VPN ! :D

iktidar pisligini kapamaya calisiyor daha neyin derdindesiniz hicmi vicdan yok sizde devlet sırrı dediginiz devlet eliyle musluman ulkeye yapilan teroristligin belgesidir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

iktidar pisligini kapamaya calisiyor daha neyin derdindesiniz hicmi vicdan yok sizde devlet sırrı dediginiz devlet eliyle musluman ulkeye yapilan teroristligin belgesidir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu milletin %80 i senin gibi düşünse şu anda avrupanın en modern en yaşanılır ülkesi olurduk.terör de cahillikte olmazdı.Osmanlıdan beri alışmışız padişahım çok yaşa demeye.

Bu milletin %80 i senin gibi düşünse şu anda avrupanın en modern en yaşanılır ülkesi olurduk.terör de cahillikte olmazdı.Osmanlıdan beri alışmışız padişahım çok yaşa demeye.

Youtube un neden kapandığını öğren kardeş sen önce , bilip bilmeden atıp tutma. Sizin gibi insanlar yüzünden sonumuz mısır gibi olacak. Devlet sırlarını dış ülkelere servis etmek ne zamandan beridir kahramanlık oldu , ne zamandan beridir milliyetçilik oldu. Ulu önder Atatürk bile İsmet İnönü den bu yönde tereddüt ettiği için yanından uzaklaştırdı. Şuan da atatürk ün askeriyiz diye gezen kaç kişi devlet sırrını dışarıya servis etmeyi kahramanlık zannediyor. Biraz olaylara geniş açıyla bakın at gözlüğünü çıkarın artık ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...