petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

youtube

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Slm arkadaşlar youtuben kanal actım kuş videolari cekecem konular hakinda bilgi veriniz biraz muhabbet kuşları hakkinda ne tur vodeolar yollayim konu yazin onu aciklayim videolarimda

2. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, kuşunuz çift ise; üretim, bakım, hastalık-tedavi genelde insanların arayacakları şeyler hakkında bilgi verebilirsiniz.

Eğer kuşunuz tek ise; genellikle eğitim hakkında bilgiler veren videolar çekebilirsiniz.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION]. Abi ben 4 senedir muhabbet kusu besliyorum ...bi zaman ütetip okulda arkadaslar baskalari tarafindada satttim...bir adsesns aldim birde youtube kanalı actim tutarsa devam iste sizin gibi ;) ortalama her konu hakkinda bilgi vere bilirimde cekecegim konilar hakkinda bilgi almak istedim

Sayfayı Paylaş