Karadeniz Pet

YouTube

Omer Sayar

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhabalar size bugün YouTube kanalım hakkında birkaç bilgi vericem. Öncelikle daha önceden balık üretimi yaptığım için onla ilgili videoların olduğu kanalımda neden muhabbet kuşu olarak devam etmeyim sorusu ile çıktığım yolda bir çok sorun yaşadım fakat her defasında ben bunu yapmak için yeterince bilgi tecrübe sahibimiyim dedim fakat sonra düşündüm balık forumlarında vs sanki gündelik yaşamda bahsettiğimiz şeyleri bilmeyen birinin anlamakta zorlandığını bunun çoğu bilgili kişinin farkında olmadan yaptığını fark ettim şuan bu misyonumu muhabbet kusu videolarindada uyguluyorum gerek burdaki engin bilgili abilerimizin yardimlari gerekse kendi tecrubelerimi harmanlarak videolar çekiyorum bunları bilmeyen birine rahatça anliycagi şekilde anlatmaya çalışıyorum. eğer kanalim hakkında iyi kötü yorumlar yaparak bana geri dönüt saglarsaniz bilmeyen arkadaşları daha doğru yönlendirebilirim şimdiden çok teşekkür ederim her yoruma acigim. Ve forumdaki üreticilerimiz ve bilgili abilerimiz ilede yüzyuze söyleşi sekilde video yapmak çok isterim ileriki zamanlarda bunla ilgilide desteklerinizi bekliyorum

Kanalın linki:
https://www.youtube.com/channel/UCiuq1fcDfP-tirZhy8NeiOA

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, sonuçların şahane olmasını dilerim; hakkınızda hayırlısı ile. İyi forumlar.

Kanala abone olur vidyolari beğenirseniz çok sevinirim bu konunun altinada cekmemi istediğiniz video olursa soylersiniz

Geri