Karadeniz Pet

Yuklu Kiloda Kizil Darimiz Gelmiştir...

Ahmet Sırma

Meraklı Üye
52dde93b3d05cb1e0d05abe52fab9735.jpg

Kilosu 25 tl den satisa sunulmustur. 1 er kilo olarak PTT kargo araciligi ile Turkiyenin her iline gonderim yapilir. Bu yilin mahsulu iri tohumlu kuru kizil daridir. Yuklu miktarda alacak musterilere numune yollayabiliriz.

Iletisim: 0530 307 46 10
(Iletisim sadece telefon ile saglayabilirim. )

Hayırlı satışlar. Yer neresi?

Mobilden gönderildi.

Istanbuldayiz isteyene istanbul ici elden telslim satilir. Irtibat no yukarda verdim...

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya ben alacam da yaşım 14 babama desem de kizicak igdir dayim nasil edebiliriz:))

Tam adres neresi
Belki kargo ile uğraşmaya gerek kalmaz.

Siz 20tl kg fiyatı demiştiniz gibi Hatırlıyorum.
Yanılıyor muyum?

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet kardeş levent abi kg sini 25 liradan kızıl darısı konusu açınca altına bir tanıkdan 20 liraya istediğiniz miktarda gönderebilir diye yorum yapıyosun sonra kendin kg si 25 liradan ilan veriyorsun bu sence ne kadar etik ? milletin ekmeğinde rızkında gözün varsa bu senin büyük eksikliğindir .

ticaret yapabilirsin buna kimse bişey diyemez de insanların ilanına girip çamur atıp kendin neden ilan veriyosun anlamış değilim ;)
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi yanlışsam düzelt bu ne kadar etik ?

buda yazışmanız ;)

Son düzenleme:
Ben kar amacı gütmedim, aldığımız fiyata herkes yararlansın istedim. Kalitesinden amin olduğum yerden almak istedim, orası da 20kg altına vermek istemedi ve ilanı açtım. Diğer ilanlar hakkında yorum yapamayacam, kimsenin malını kötülemek istemem.

Ben kar amacı gütmedim, aldığımız fiyata herkes yararlansın istedim. Kalitesinden amin olduğum yerden almak istedim, orası da 20kg altına vermek istemedi ve ilanı açtım. Diğer ilanlar hakkında yorum yapamayacam, kimsenin malını kötülemek istemem.

sana yakışanda bu olurdu abi .

İstanbulun tam neresi [MENTION=13680]Ahmet Sırma[/MENTION]

Mobilden gönderildi.

Geri