petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurlamayi etkiler mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve şahin oyman tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. şahin oyman

Kusum yumurtluyor sade kavuc rendeliyip verdim guzel de yiyor yumurtalayi etkiler

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Etkilemez afiyet olsun :)

3. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0

Etkilemez muhabbetkusu.com.tr adresinde mama tarfileri var eğer bunlardan verirsen kuşunuza daha yararlı olacaktır. Kusunuzun vinamin minerak vb. alması çok önemli

#3 Mirac YILDIRIM, 31 Aralık 2014
    Son düzenleme: 15 Ekim 2015
  4. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    arkadaşlara katılıyorum hiç bir yan etkisi olmaz aksine katkısı olur mama tariflerine bakabilrisin haşlanmış yumurta,yumurta kabuğu,pirinç unu,havuç ve bebe bisküvisi rendele karıştır ver

5. şahin oyman

Havuc rendelim yaninada kaynamis yumurtanin sarisini direk olarak koydum gozlemime gore havucu sevdilet

6. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    dediğimi de yaparsan yavru zamanında daha iyi beslenirler anaç daha iyi besler

Sayfayı Paylaş