Karadeniz Pet

yumurta belirtisi mi ?

• Konbuyu başlatan Furkan oruc
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan oruc

Guest
arkadaşlar ben biraz yumurta belirtisi var dedim ama birde size sormak istedim.Kuşum kuyrugunu asagı yukarı cok az sallanıyor.Halsiz birazda sanırım

11032013093.jpg

11032013089.jpg

11032013086.jpg

11032013095.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen Muhammet bey yuvadan cıkmıyor dıskısı sulu biraz erkekde bazen yanına gırıyor bunlar normal mi ?

braz daha şişmesi lazım bekleyelim bakalım belirtiler bu şekilde oluır zaten

İnşaallah bakalım bıde dıskısı sulu gelıyor

benim bildiğime göre kanatlarıda aşağıya doğru indirdiğinde yumurtlamaya hazır hale geliyo

Arkadaşlar kuşumda yumurta var :):) ıncıtmeden elime aldım ve nazıkce dokundum sert bıse var.Kac gun sonra yumurta cıkar

Yumurta çıkması durumuna göre degişir ilk günleri ise bir hafta sonra çıkar ama yumurta olgunlaşmışsa 1 2 güne çıkar takip etmelisiniz ama göründügü kadarıyla yumurta var...Ayrıca nerde okuyorsun meslektaş :)

Teşekkürler yorumlarınız için Gazi Üniversitesi :)

MaşAllah şişkinlik biraz daha artıp kanatlar düşünce halsizlik başlayınca gelecektir inşAllah :) diğer yumurtalar da 1er 2şer gün arayla birbirini takip edecek. Mümkün oldukça elinize almayın ve rahatsız etmeyin :)

Peki Teşekkürler.Ama suanda halsiz ve uyukluyor.Bide dıskısı sıvı bıraz normalmı ?

Peki öyle yapıyorum 3 sorum olcaktı.
1.patatesi sade mi vercem
2.yumurta maması vermelıyım
3.uyuklaması normal demı

Peki öyle yapıyorum 3 sorum olcaktı.
1.patatesi sade mi vercem
2.yumurta maması vermelıyım
3.uyuklaması normal demı

1- Evet haşlayıp 4te 1ini verebilirsiniz.
2- Yumurta maması tabii ki çok önemli önemli ölçüde besinlerini gelişim vitamin takviyelerini mamadan karşılıyorlar ama sadece yumurta değil biliyorsunuz. Forumda mevcut karışımları yapılışı hazırlanışı.
3- Evet normal zaten şuan içinde bulunduğumuz saat de onların uyumaya geçme saati ayrıca ishal de olmuş olabilir ondan da biraz halsizlik olabilir ama büyük ihtimal yumurtadandır. İyi bakın kuşlara soğukta bırakmayın, hayırlısı olsun.

Teşekkürler Yarın ilk işim yumurta maması olcak da ishal oldugu ıcın vermelımiyim acaba ?

Teşekkürler Yarın ilk işim yumurta maması olcak da ishal oldugu ıcın vermelımiyim acaba ?

Yumurta mamasını artık haftanın 3-4 günü eksik etmeyin zaten.
İshal olduğu için patates maması verin ve suyuna kahveyi unutmayın. 2 mamadan da yapıp kafese koyun yanyana sorun olmaz.

Hadi bakalım bekleyip göreceğiz ama hal ve hareketleri , dışkısı belli etmesi lazım..siz dikkatlı takip etmenizde kesin olarak anlarsınız..

Dışkısı belli ediyor.Normalde daha büyük ve birazda sulu.Ayrı yeten belki kızgın yumurtası olarak da dusunuyorum erkek sabah cıflesmek ıcın cıkıyoru denge saglıyamıyordu.

Geri