Karadeniz Pet

Yumurta belirtisimi?

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
b7e17f2e28f20da0dd045b299c82831b.jpg
c91e693f385d7159a83d26f5945cccb3.jpg

Kus bikac gundur aksamlari durgun oluyo popo kismi sisik duruyo ikinci resimde biraz toplandi kanatlar biraz daha sarkikti aksanlari bu saatlerde iki gundur kafasini arkaya alip uyur gibi duruyo yumurta zamani bu tip belirtiler olurmu?

kanatlar sarkık
yüzündeki tüylerde çekilme var
sanırım hamile

muabet kuşum yumurtladı içinden sarı şey gözüküyodu dolu mu boş mu yorumlarınızı bekliyorum

:confused:

Bana biraz yaşları ufak gibi geldi.

7ile 8 aylik kuslar bu tip seyler bunami isaret

29 gündür çıkmıyo yumurta

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bunun icin bi konu neden acmiyosunda konuyu berbat edip farkli yere cekiyosun daha cvp alamadan

Çok güzel bir çift fakat anlayamadım yumurta olduğunu güle güle besleyin

Yuvayı kemirme yuva içinde kalma fazla ise olabilir

Goruntu de yok diyosunuz ama dimi

Görüntü de yok diyorum bak satışa bir çift koydum yerli onun dişisinin fooğraflarına bir bak bu şekilde mi. En net gören sensin

Görüntü de yok diyorum bak satışa bir çift koydum yerli onun dişisinin fooğraflarına bir bak bu şekilde mi. En net gören sensin

Senin kus biraz uzun duruyo hocam bendeki daha toplu kanat sekilleri ayni popo ustundeki tuyleride kabartiyo

Hadi hayırlısı bakalım inşaallah yumurta vardır ve sizinde sağlıklı yavrularınız olur

Hadi hayırlısı bakalım inşaallah yumurta vardır ve sizinde sağlıklı yavrularınız olur

Insallah hocam yalniz birde sizin kusa gore kuyruguda dusuk benimkinin kuyruk assa bakiyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:08 --

Hocam kus surekli kafasini arkaya atip uyur pozisyona geciyo yumurtadan sebepmi baska biseymi var resim atamiyorum cunku toplaniyo ufak bi hareketimde

Yumurtadan sebep mi veya değil mi bilemeyiz o yumurta sebebi değil. uyuyordur kuşunuz gündüzde o şekildeyse çok duruyorsa hasta bile olabilir sürekli uyuklamak

Aksamlari yapiyo bu saatlerde genelde gunduz yok birde tunekte kendini geri cekip cok kanat cirpiyo

öyle kan akışını hızlandırıyor kanatlarını açıyor akşamda yapıyorsa uyuyor kuşunuz

Sizde olmasaniz meraktan zarar bile verwbiliriz kusa cok dtesekkurler

Geri