Karadeniz Pet

Yumurta boş çıkarmı

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Kuşlarımın ilk kuluçkaları olucak acaba 6-7 tane yumurtladı diyelim hepside boşmu cıkıcak 1-2 tane dolu çıkma ihtimali varmı çünkü dün 4 kere çiftleşti bugünde 1 kere baya çiftleştiler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

Yardım edermisiniz lütfen

Kesin bir şey söylenmesi yanlış olur. Ama boş çıkma ihtimali daha fazla.

kontrol edebilirsen et..araştırırsan görürsün el feneri ile ışık tuttuğumda içlerinde damar varsa doludur.resimdeki yumurtaların 3 ü de boş...8.gününden 13. gününe kadar kontrol ettim durum değişmedi altından aldım kırdığımda içleri boştu...

[/CENTER]

Bence fenerle falan bakma kardeşim tecrübesizsin anladıgım kadarıyla. Benim kuşumun da ilk kuluçkası ve 6 yumurtaya baktım fenerle tek tek hepsi boş gibi geldi. Sonra o boş sandığım yumurtalardan 5 tanesi dolu çıktı :) şu an 4ü çok saglıklı

kontrol edebilirsen et..araştırırsan görürsün el feneri ile ışık tuttuğumda içlerinde damar varsa doludur.resimdeki yumurtaların 3 ü de boş...8.gününden 13. gününe kadar kontrol ettim durum değişmedi altından aldım kırdığımda içleri boştu...

[/CENTER]

Nasil bakicagimi biliyorum sadece ilk kuluckasi bos cikarmi diyorum soruyu okumadiniz heralde

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi