Karadeniz Pet

Yumurta boş mu dolu mu ışık harici bakma yöntemi yok mu ?

Arkadaşlar kusura bakmayın internet adil kullanım hızım düşük yavaş oldugu için anca yükleyebildim fotoları bakın .

p4zOnJ.jpg

A27jOr.jpg

b8DPaV.jpg

QXBjok.jpg

W2kjd8.jpg

Komple hepsini toplu cekicem bir de şimdi onuda göndericem
[MENTION=2841]dante25[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]

Son düzenleme:
Bence fazla oynamasaydınız yumurtalarla , sanki ilk 2 fotodaki dolu gibi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

gerekyok hepsi boş

Murat Hocam boş diyorsa boştur. :) Ben ilk 2 sini dolu gibi gördüm ama yanılmışım demek ki .:)

önce şunu sormayı unuttum kaç günlük bunlar
ilk yumurtayı ne zman yaptı ve kacıngun yatmaya başladı
ilk once soracaklarımızı yorum yaptıkdan sonra sorduk ama :)

bence son resimdeki sağdaki dolu... [MENTION=8132]nikox48[/MENTION] kardeşim yumurtaların hepsi yuvalıktayken normal kameranın flaşı olarak resim çek dedim. bu şekilde demedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

önce şunu sormayı unuttum kaç günlük bunlar
ilk yumurtayı ne zman yaptı ve kacıngun yatmaya başladı
ilk once soracaklarımızı yorum yaptıkdan sonra sorduk ama :)

abi ilk yumurta 17 nisan da geldi.. diğer yumurtalar henüz oluşmamıştır.

bence son resimdeki sağdaki dolu... [MENTION=8132]nikox48[/MENTION] kardeşim yumurtaların hepsi yuvalıktayken normal kameranın flaşı olarak resim çek dedim. bu şekilde demedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

abi ilk yumurta 17 nisan da geldi.. diğer yumurtalar henüz oluşmamıştır.

tamam şimdi atıcam hepsini de cektim gelicek simdi

Gidelim sedatçım, bu muratı kandırıp getiririz. Ama erken saatte gidelim, öğlende dönelim. Trafik olmasın sonra.
Bana telefonunu verirsen iyi olur.

abi ithalatın gerçekleşmesini bekiyorum. sordum hüseyin abimize önümüzdeki hafta içi gerçekleşir sayfamızdan duyururuz dedi. bir dahaki hafta sonu bir arkadaşımla beraber gidicem uyarsa birlikte gidelim. kafamda 4 tane show almak var. birlikte alırsak daha iyi olur.

abi ithalatın gerçekleşmesini bekiyorum. sordum hüseyin abimize önümüzdeki hafta içi gerçekleşir sayfamızdan duyururuz dedi. bir dahaki hafta sonu bir arkadaşımla beraber gidicem uyarsa birlikte gidelim. kafamda 4 tane show almak var. birlikte alırsak daha iyi olur.

Olur olur hep beraber gidelim.

597BYR.jpg

[MENTION=2841]dante25[/MENTION] hepsini flashlı sekilde cektim

Son düzenleme:

levent ACAR kesın götür hocam :)