Karadeniz Pet

Yumurta Boşmu Dolumu

FatihGülhan

Meraklı Üye
BXG7Pj.jpg
[/url][/IMG]

ZNnod0.jpg
[/url][/IMG]

6RMWmW.jpg
[/url][/IMG]

Arkadaşlar biliyorum kalite düşük ama anlaşılır heralde sizce boşmu dolumu

Yumurtanın kaç günlük olduğu önemli. İlk 6 gün böyle oluyor.

6 günü geçti bundan once 2 kuluçka geçirdi ordada böyleydi yumurtalar sizce kuşumda ne sorun olabilir

tam olarak kaç gün oldu yumurtlama zamanı olarak değilde annenin yatma zamanı olarak 6-7 günü geçmiş ise boştur

geçti baya oldu diyorum geçen kuluçkalardada böyleydi sizce kuşumda ne sorunu vardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

Cevap YOKMU Sorun ne

geçti baya oldu diyorum geçen kuluçkalardada böyleydi sizce kuşumda ne sorunu vardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

Cevap YOKMU Sorun ne

Diğer kuluçkalarda yumurtalar boş muydu? Toplam kaç yumurta var? Ve kuşlarınızın çiftleştiğinden emin misiniz?

çiftleşdiğinden eminim şuan 3 yumurta var diğerlerinde 1.de 5 2. de 7 yumurta varda

onları çekmedim ama aynı böyleydiler sorunu hala söyleyen olmadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:56 --

Cevap YOKMU

Diğer 2 kuluçkadada böyleydi demişiniz.O kuluçkalardan yavru çıktımı?
Çıktıysa sorun yok.Ama yumurtanın şu hali boş sanki,herhangi bir damar yok.

bbunlar boş ilk kuluçkada böylemirdi boşsa erkek kısır ola bilir vitamin verseydin doluluk artardı

bende e ilk kuluçkası boş çıktı kardeş kuşlarımın hiç çiftleştiklerini görmedimm ikinci kuluçkada da boş çıkarsa erkeği değiştirecem

Yumurta boş. Eğer önceki kuluçkalarında aynı çiftten yavru alındıysa bu kuluçkada sıkıntı var. Ama önceki kuluçkalarda da aynı çift ile verim alamadıysanız önce erkeği değiştirin. Yeni bir erkek alıp öyle deneyin.

Geri