Karadeniz Pet

Yumurta Dolu - Boş Yardım

• Konbuyu başlatan muhabbetciyiz
  • Başlangıç tarihi
M

muhabbetciyiz

Guest
Arkadaşlar 5 tane yumurta var daha öncede konu belirtmiştim herkez bana yumurtayı el feneri ile kontrol et dedi kontrol etmek istiyorum ancak
el sürmem doğru olurmu yani dişi sürekli yuvalıkta onu elime almalımıyım sizde düşüncem söyle

dişiyi yuvalıktan elime alıp yumurtalara el sürmeden direk el fenerini yuvalık içerisine tutmak ?? Yardım edin nasıl yaparım

mecburen ele alıp el feneriyle bakacaksın birşey olmaz

eline almadan elini iyice yıka eger alacak olursan almadanda bakarsın ama net olmayabilir

aynen arkadasa katılıyorum.. elinizde yogun bir koku varsa kuş yumurtalara yatmaz.. elinizi güzelce yıkayın ve kokmadıgından emin olun.. benim taktigimi söyleyeyim size, yuvalık kapagını yavasca ac, sonra kapa.. bu sekilde 2- 3 kere acıp kapayınca dişi yuvalıktan cıkıyor genelde.. fenerinizi hazırlayın, hızlı birsekilde kontrol edin.. cok zaman kaybederseniz kuş huylanır,

aynen arkadasa katılıyorum.. elinizde yogun bir koku varsa kuş yumurtalara yatmaz.. elinizi güzelce yıkayın ve kokmadıgından emin olun.. benim taktigimi söyleyeyim size, yuvalık kapagını yavasca ac, sonra kapa.. bu sekilde 2- 3 kere acıp kapayınca dişi yuvalıktan cıkıyor genelde.. fenerinizi hazırlayın, hızlı birsekilde kontrol edin.. cok zaman kaybederseniz kuş huylanır,

teşekkürler deneyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

aynen arkadasa katılıyorum.. Elinizde yogun bir koku varsa kuş yumurtalara yatmaz.. Elinizi güzelce yıkayın ve kokmadıgından emin olun.. Benim taktigimi söyleyeyim size, yuvalık kapagını yavasca ac, sonra kapa.. Bu sekilde 2- 3 kere acıp kapayınca dişi yuvalıktan cıkıyor genelde.. Fenerinizi hazırlayın, hızlı birsekilde kontrol edin.. Cok zaman kaybederseniz kuş huylanır,

yok yuvalıktan çıkmıyor !

Yuvalık içerisine dişi yuvadayken oda ışığını kapatıp yuvalığa yumurtanın üzerine ışık tuttum küçük ince çizgiler farkettim..

Geri