petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta Dolu - Boş Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetciyiz tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. muhabbetciyiz

Arkadaşlar 5 tane yumurta var daha öncede konu belirtmiştim herkez bana yumurtayı el feneri ile kontrol et dedi kontrol etmek istiyorum ancak
    el sürmem doğru olurmu yani dişi sürekli yuvalıkta onu elime almalımıyım sizde düşüncem söyle

dişiyi yuvalıktan elime alıp yumurtalara el sürmeden direk el fenerini yuvalık içerisine tutmak ?? Yardım edin nasıl yaparım

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    mecburen ele alıp el feneriyle bakacaksın birşey olmaz

3. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    eline almadan elini iyice yıka eger alacak olursan almadanda bakarsın ama net olmayabilir

4. muhabbetciyiz

dişiyi elime alayımmı ?

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    aynen arkadasa katılıyorum.. elinizde yogun bir koku varsa kuş yumurtalara yatmaz.. elinizi güzelce yıkayın ve kokmadıgından emin olun.. benim taktigimi söyleyeyim size, yuvalık kapagını yavasca ac, sonra kapa.. bu sekilde 2- 3 kere acıp kapayınca dişi yuvalıktan cıkıyor genelde.. fenerinizi hazırlayın, hızlı birsekilde kontrol edin.. cok zaman kaybederseniz kuş huylanır,

6. muhabbetciyiz

teşekkürler deneyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

yok yuvalıktan çıkmıyor !

Yuvalık içerisine dişi yuvadayken oda ışığını kapatıp yuvalığa yumurtanın üzerine ışık tuttum küçük ince çizgiler farkettim..

Sayfayı Paylaş