Karadeniz Pet

Yumurta Dolu mu Boş mu

Yumurtayı atmayın. Bırakın bir müddet daha kalsın. Yanılabilir canlıyı öldürebiliriz.
Boş yumurta bir zarar vermez yuvada ki yavrulara. Ezilmelerini önler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Katiliyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstadlar tesekkur ederim yorumlar icin %100 bos olduguna inandigim yumurtaya bile karismiyorum yuvada. Diger kalan 5 taneden gunleri hangsinin bilmedigim icin beklemekten baska carem yoktu ve 5 dk once 2. Yavru ckti :):) Dediginiz gibi ayin 25inde en son cikan yumurtanin ustunden 21 gun kadar gecmesni beklycm, oda Nisan 26 ya kadar yolu var demektir. Numaralandirma yapmadigim icin beklemekten baska carem yok ve yanlis mudahale yapmak istemiyorum. Yardim gorus ve aciklamalariniz icin minnettarim tesekkur ederim sizlere :)

Üstadlar tesekkur ederim yorumlar icin %100 bos olduguna inandigim yumurtaya bile karismiyorum yuvada. Diger kalan 5 taneden gunleri hangsinin bilmedigim icin beklemekten baska carem yoktu ve 5 dk once 2. Yavru ckti :):) Dediginiz gibi ayin 25inde en son cikan yumurtanin ustunden 21 gun kadar gecmesni beklycm, oda Nisan 26 ya kadar yolu var demektir. Numaralandirma yapmadigim icin beklemekten baska carem yok ve yanlis mudahale yapmak istemiyorum. Yardim gorus ve aciklamalariniz icin minnettarim tesekkur ederim sizlere :)
Rica ederiz

3. Yavruda sabah cıktı hamd olsun:) kaldi 3 yumurta. Biri kesin bos digeri ustlerdeki fotodaki gibi (curumus gibi duruyor denildi) ve digeride dolu damarli gozukuyor. Bakalim 4. Ne zamana :) :rolleyes:

3. Yavruda sabah cıktı hamd olsun:) kaldi 3 yumurta. Biri kesin bos digeri ustlerdeki fotodaki gibi (curumus gibi duruyor denildi) ve digeride dolu damarli gozukuyor. Bakalim 4. Ne zamana :) :rolleyes:
Damarlar gözüküyor ise son yumurta olabilir daha zamanı vardır

İyi geceler cümleten muhabbet kuşum birkaçtane yumurta yumurtladı. İlki 12 sinde sonuncu 25 inde olmak üzere. Kontrol ettigim zaman 1 tanesi kesin boş digerleri dolu gozukuyor. Fakat bir yumurta aklima cok takildi. Fotosunu yükledim zaten. Anlam veremedim bu yüzden tecrübeli üstadlardan yardım istiyorumEkli dosyayı görüntüle 22452
yumurtayı çevirmemis bozulmus yumurta