Karadeniz Pet

yumurta geldi

foruma rahat 2 ay ara verdim okul nedeniyle giderken sevtap ablanın yavru derdi vardı olmuyodu geldim ayağım uğurlumu geldi ne sonunda haberi alabildik ikinizinkide haırlı olsun darısı bana :D

foruma rahat 2 ay ara verdim okul nedeniyle giderken sevtap ablanın yavru derdi vardı olmuyodu geldim ayağım uğurlumu geldi ne sonunda haberi alabildik ikinizinkide haırlı olsun darısı bana :D

Ahah omrumuzun yarisini kuslarimiz yediler sagolsunlar bende forumdakilerin omurlerini yedim yumurta var mi ne zama olcak ayh mayhlarimla.vee en sonunda yumurta geldi rahat bir nefes aldim yoksa cinnet gecirmeye baslayacaktim artik o duruma yakladmistim :D :p sevrapiminda kusu hamile 1-2 gune kadar onunda prensesi dogum yapicak kader arkadasimin canim dostumun bizden mutlusu olmiycak darisi aslimla sana insallah en yakin zamanda amin

aminde benimkilerde daha tık yok yavruluğu bile takmadım bi dahaki ay takarım diye düşünüyorum sevtap ablanınkide yumurtlasada rahat bi nefes alsak :D

aminde benimkilerde daha tık yok yavruluğu bile takmadım bi dahaki ay takarım diye düşünüyorum sevtap ablanınkide yumurtlasada rahat bi nefes alsak :D

Sevtapinkilerde bugjn yarinlik artik geldi gelicek oda foruma mutlu haberi yazicak insallah en yakin zamanda :) tolga sabir gerektiriyor gerci bizde sabir kalmadi da artik :)

Ben çok şanssızım abla bende baya bi beklerim herhalde :) olsun beklicem babamın arkadaşı üretici olmadı bi set yaparım kendime 3 çift daha kuş getiririm elbet biri yavrular :D

Ben çok şanssızım abla bende baya bi beklerim herhalde :) olsun beklicem babamın arkadaşı üretici olmadı bi set yaparım kendime 3 çift daha kuş getiririm elbet biri yavrular :D

Insallah en yakin zamanda senin kusta yumurtlar sende mutlu haberi soylersin bize :)

inşallah :)

Selen'im yarın senin 2. yumurta gelecek inşallah o zaman yatmaya başlar prenses. Ne yapıyor şimdi? Kuzusunu da doğurdu ben ona ölürüm. :)

Hayırlı olsun ablaaa darısı Sevtap abla nin ve benim başıma

Yuvanin icinden veya kafesin yanindan ayrilmiyor.demin erkege yumurtayi gosteriyor :) bizim sapsirik oglanda cak cak ben baba oldum nagaralar atiyor :)

Cok tesekkur ederim suleyman kardesim en yakin zamanda insallah seninde olur zaten sevtapiminda gelicek yavrusu

Ay kuzum ne kadar güzel ya annelik işte valla mest oldum. Anaç olması çok güzel. Yavrucağızını ısıtsın prensesimiz 17 gün sonra hayata ''Merhaba'' diyecek oy ben yerim onu yerim. Ay anne-baba oldular hele bak ya eşek sıpaları. :D

4126.jpg
4127.jpg
4128.jpg
guzeller guzeli anne ile baba yuvaligin yanindan ayrilmiyorlar

Sent from my GT-I9300 using Forum Fiend v1.0.1.

Geri