Karadeniz Pet

yumurta geldi

boştur belki o yüzden kırmıştır :/

selen üzülme bu kadar belki yanlislikla kirmislardir devamı gelir ya 1tane gitti ama devamina bak sen kuşları pek fazla sık boğaz etme yapiyosan eğer hadi hayirlisi olsun hakkınızda.

ilk 2 çiftimde olmadı ama 3. de benimde ilk kuluckada oldu malesef anlıyorum üzüntünüzü
Cok moralim bozuk suanda cok uzuldum erkek kiskanclik krizlerine girdi zaten
geçmiş olsun önemli olan iki kuşunuz hala sapasağlam giden yumurta olsun bide o tarafından bakın. kuluçka döneminde ebeveyinlerde ölebiliyor.
Cok tesekkur ederim erkegi oldurucem kesin yani kiskanclik krizlerinde disi yumurtasini ariyor agliyor disiyi rahat birakmiyor ki erkek yuvanin icine atliyor
selen üzülme bu kadar belki yanlislikla kirmislardir devamı gelir ya 1tane gitti ama devamina bak sen kuşları pek fazla sık boğaz etme yapiyosan eğer hadi hayirlisi olsun hakkınızda.

Ben kuslari sık bogaz etmiyorum erkegi geberticem o olucak en son disi agliyor kisik sesle ciyk ciyk yapiyor hayvan erkekte ezik ezik cak cak bagiriyor

Tam sevindim sevincim kursağımda kaldı :( üzülme ama yenileri gelecek inşallah bir daha yapmaz erkek sıkma canını canım.anne yaşıyor daha çok şükür.

Tam sevindim sevincim kursağımda kaldı :( üzülme ama yenileri gelecek inşallah bir daha yapmaz erkek sıkma canını canım.anne yaşıyor daha çok şükür.

Tatlim anne yasiyor ama bu erkek neden kiskandi ya tam mutlu oldum yumurta geldi derken deli oldum yine :-(

Geri