petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta hk.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muzaffer SEVİM tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Dişi yavrular çıkınca Erkekten yavruları kıskanıyor ve Erkeği yuvaya sokmuyordu.Erkeği ayırdım Dişi tek başına yavrulara baktı bir kısmı yeme düştü.Şimdi yanında tek yavru var 10 güne ancak yeme düşer.Şimdi dişi yine yumurtladı bende o yumurtladıkça aldım altından hiç yatmasına izin vermedim yavruyu büyütsün diye.Şimdi bu yumurtalar döllümüdür?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

24 saattir kimseden bir cevap yok.

2. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Dolludur bence

3. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    çiftleşme olduysa döllüdür.. yumurtaları almana gerek yok yavruları 10 ve 15 günlükten sonra baba daha çok bakar ondan dişi sokmuyor yuvaya yavruya yem kusuyor oda kıskanıyor ondan yani sen yavruyu baska kafese al babayıda yanına koy tabanada yem serp daha erken ama olsun ve dişi yumurtlasın yatarsa sorun olmaz yatsın ve yavru 25-27 günlük olunca babayı dişinin yanına koy. onlar gene çiftleşir.. ve yavruda ozmn yem yiyebilir.. 1 gün bekle ve yiyemezse babayı gene koy 30 günlükten sonra yemesede koyma o acıkınca mecbur yiyecek bedavacılıga alısır ...

Sayfayı Paylaş